Pogrzeb, nagrobek

asła

Pogrzeb, nagrobek

Post autor: asła »

Niedawno pochowaliśmy babcię. Pogrzeb był bardzo emocjonalny, bo babcia była nam jak mama, to ona nas wychowała. Babcia odeszła 21 lat później niż dziadek i chciała spocząć razem z nim. Musieliśmy więc zrobić nowy nagrobek, pomnik, bo stary był już w złym stanie. Jego wykonaniem zajęła się pracownia kamieniarska Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/of ... i-podwojne z woj. kujawsko-pomorskiego. Nagrobek wygląda elegancko, jest skromny, tak jak babcia sobie tego życzyła, ale jest porządnie wykonany, firma wykonała go terminowo i w dobrej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: Ogrodnik78 »

Pożegnanie bliskiej osoby to bolesne doświadczenie. Nasz zespół pomoże Państwu w zaplanowaniu uroczystości pogrzebowej. Szanujemy ostatnią wolę zmarłego i jego bliskich. Zarówno podczas tradycyjnego pochówku trumnowego, jak i w przypadku kremacji w Kościerzynie, zapewniamy możliwość pożegnania się z najbliższymi w warunkach sprzyjających modlitwie lub kontemplacji. Polecam usługi pogrzebowe ze strony https://pogrzebyeden.pl/uslugi-pogrzebowe/ Pozdrawiam :)
zoskł

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: zoskł »

Wiem coś na ten temat, pochowałam babcię w zeszłym miesiącu. Nie miałam pojęcia, od czego zaczął, ale na szczęście zwróciłam się do zakładu pogrzebowego Anioł https://www.uslugipogrzebowegdynia.com. ... k-po-kroku w Gdyni, oni mają u siebie na stronie poradnik o tym, jak urządzić pogrzeb krok po kroku, z którego skorzystałam. Oni mają kompleksowe usługi praz korzystne ceny, są całkowicie profesjonalni, polecam.
baśnn

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: baśnn »

Doskonale was rozumiem, ja niedawno pochowałam swojego męża. Niestety był chory i odszedł o wiele za wcześnie. Jego pogrzeb i pochówek zorganizował zakład pogrzebowy Piotr https://firmapogrzebowa-piotr.pl/oferta/ w Katowicach i jestem im wdzięczna za tak dobrze wykonana prace. Byli empatyczni w stosunku do mnie, mimo że byłam na granicy załamania, gdy wybierałam u nich trumnę, to oni bardzo profesjonalnie się w stosunku do mnie zachowali.
zaepł

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: zaepł »

Moja mama także była skremowana, jej prochy są złożone w kolumbarium. Sam pochówek był dlatego dla nas łatwiejszy, bo nie widzieliśmy trumny. Łzy i tak się polały, byliśmy załamani, wciąż jesteśmy, ciężko jest się otrząsnąć po takiej stracie. Kremację, pogrzeb i pochówek zorganizował zakład pogrzebowy AMABILIS https://www.amabilis.com.pl/oferta w Warszawie, wszystkim zajęli się za nas, co bardzo doceniam. Pracowali na najwyższym poziomie.
złmk

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: złmk »

Mój mąż umarł w zeszłym roku, wciąż nie mogę się otrząsnąć po jego śmierci, ale jakoś, powoli staram się wracać do normalności, choć nie jest to proste. Organizacja pogrzebu, wykonaniem pomnika, no wszystkim zajął się zakład pogrzebowy Karawan https://www.karawankondej.pl/pogrzeby w Józefowie. Oni wykonali kawał dobrej roboty, szczerze wam powiem, że dosłownie przeprowadzili mnie przez wszystkie sprawy do załatwienia, pomogli mi na każdym kroku, bo sama nie byłabym w stanie tego zrobić, polecam.
Kaśka

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: Kaśka »

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego domu pogrzebowego, to od siebie polecam wam zajrzeć na stronę : https://www.elizjum-warszawa.pl/pogrzeb-katolicki/ Moim zdaniem, oni mają na tyle duże doświadczenie w zakresie organizowania pogrzebów, że bez wątpienia będą w stanie wam dobrze doradzi. Myślę że z ich pomocą dacie sobie radę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: kasiakowa06 »

zaepł pisze: ↑24 sie 2021, 9:58 Moja mama także była skremowana, jej prochy są złożone w kolumbarium. Sam pochówek był dlatego dla nas łatwiejszy, bo nie widzieliśmy trumny. Łzy i tak się polały, byliśmy załamani, wciąż jesteśmy, ciężko jest się otrząsnąć po takiej stracie. Kremację, pogrzeb i pochówek zorganizował zakład pogrzebowy AMABILIS amabilis.com.pl oferta w Warszawie, wszystkim zajęli się za nas, co bardzo doceniam. Pracowali na najwyższym poziomie.
Strata w rodzinie jest okropnym przeżyciem :(

----------------------------------------------
kremacja - https://animaleden.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: olga83 »

Oczywiście, pogrzeb to stresujące wydarzenie dla każdego, dlatego warto poszukać zakładu, który sam zorganizuje jak najwięcej formalności. Taką opcję daje zakład https://kalla-pogrzeby.pl/ . Są czynni przez całą dobę. Oni załatwiają dosłownie całą ceremonię, żeby klienci mogli przeżywać tragedię w gronie najbliższych. U nich można też zamówić trumnę lub urnę i kwiaty. Działają w Warszawie od niemal 30 lat.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: magra »

Trudno się z tobą nie zgodzić. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to niezależnie od posiadanego budżetu. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.
juśka

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: juśka »

Organizacja pogrzebu to zawsze trudna sprawa, szczególnie że strata osoby bliskiej jest też trudną sytuacją a tutaj jeszcze różne formalności... Dlatego też ważne są takie strony jak ta - https://pogotowiepogrzebowe.eu/zaklady- ... estochowa/ gdzie wpisując na przykład 'zakłady pogrzebowe częstochowa' dostajemy przygotowane oferty takich firm i możemy z nich skorzystać w szybki i prosty sposób.
Haniaś

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: Haniaś »

Polecam usługi pogrzebowe z http://www.drzewiarz.pl/uslugi-pogrzebowe. Firma ze sporym doświadczeniem, więc to po prostu gwarancja tego, że wszystko będzie zrobione jak należy, że zmarły będzie pochowany po prostu godnie, w odpowiednich warunkach, w odpowiednim otoczeniu. Myślę, że to zdecydowanie sprawa godna uwagi
pmazurek

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: pmazurek »

Szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się nagrobkami granitowymi. Szczególnie interesuje mnie kamieniarstwo Poznań cennik. Jeżeli nie znacie cen to proszę o podesłanie strony internetowej ze szczegółową ofertą.
wkatarzyna

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: wkatarzyna »

Jeżeli chodzi o sprawdzoną firmę z Poznania, to polecam Wam Nagrobki Katarzyńska a w szczególności ich nagrobki granitowe Poznań. Wysoka jakość wykonania i szeroki wybór.
blonnie

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: blonnie »

Pamiętajmy też, że każdy przechodzi swoje etapy żałoby i na wszystko trzeba przede wszystkim czasu. To co jest istotne to, aby wspierać się w tym trudnym czasie. Aby mieć w kimś oparcie.
Łukasz321

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: Łukasz321 »

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Warszawie, to zdecydowanie mogę Wam polecić zakład Granmur, w którego ofercie znajdziecie nagrobki Kraków . Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług i może sie wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 484
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: meryntrant »

Jeśli potrzebujesz wsparcia z zakresu organizacji pogrzebu, polecam odwiedzić stronę https://pogrzebymortis.pl/trumny/ , która od lat specjalizuje się w tego rodzaju usługach. Oferują kompleksową pomoc, włączając w to kremację, oraz asystują w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych. Uważam, że będą w stanie właściwie się tym zająć.
etnaa

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: etnaa »

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, jaki jest to trudny czas... I całą z pewnością to ostatnio pożegnanie - każdy chce dopiąć na ostatni guzik, aby było godne i pamiętliwe. Dlatego jak chodzi o estetyczne, dobrze wykonane urny pionowe to w tym zakresie możecie śmiało polegać na firmie Calvarianum.
Nitrok

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: Nitrok »

Dzień dobry! Jeżeli chodzi o ten temat to chcę zarekomendować Wam hurtownię zniczy - znicze.net , którą w ostatnim czasie odnalazłem i z której usług jestem naprawdę zadowolony. Mają szeroki wybór zniczy i wkładów wykonanych z różnych materiałów, w rozmaitych kształtach i wzorach, co umożliwia dopasować produkt do konkretnych wymagań klienta. Liczę, iż ma pozytywna opinia będzie użyteczna dla tych z Was, jacy szukają wysokiej klasy produktów w atrakcyjnej cenie.
marika22

Re: Pogrzeb, nagrobek

Post autor: marika22 »

Bardzo trudno rozmawia się o śmierci, jednak jest to też element życia, które niestety nie jesteśmy w stanie pominąć. Czy wiecie, w jaki sposób zorganizować pochówek? Do kogo się zgłosić? Ważnym kontaktem będzie telefon do domu pogrzebowego, który zajmie się przygotowaniem pochówku. W takim celu sprawdźcie usługi firmy https://www.dompogrzebowyeden.pl/ z Torunia.
ODPOWIEDZ