Laweta szczyrk

kamiś1311

Laweta szczyrk

Post autor: kamiś1311 »

Witam wszystkich. Musze dla was wszystkich polecić pomoc drogowa szczyrk! Ostatnio potrzebowałem skorzystać z ich usług i nie mam im nic do zarzucenia. Laweta przyjechała bardzo szybko i bez żadnych komplikacji. Jakbyście mieli jakieś pytania piszcie śmiało. Pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze ;)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Laweta szczyrk

Post autor: Grażka »

A gdyby ktoś z Was potrzebował kiedyś pomocy drogowej i lawety w Ostródzie lub okolicach, to polecam skontaktować się z firmą http://pomocdrogowaostroda.supermechanik.pl/. Jak widać działa ona właśnie na tym terenie ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
majeczka

Re: Laweta szczyrk

Post autor: majeczka »

Jak widać pomoc drogowa jest potrzebna w każdym mieście. Mój samochód uległ poważnej awarii na terenie Katowic i to właśnie tam musiałam szukać pomocy. W sieci na stronie https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ znalazłam firmę z którą się skontaktowałam. Podałem miejsce swojego postoju i w niedługim czasie panowie pojawili się na miejscu. Dzięki szybkiej i sprawnej robocie moje auto w niedługim czasie znalazło się u znajomego mechanika. Zapisałam sobie namiar na nich bo nie wiadomo czy jeszcze kiedyś nie będzie konieczny.
ODPOWIEDZ