5 emocjonalnych rzeczy, które sprawiają, że ludzie boją się miłości

Projektujesz i tworzysz biżuterię lub dodatki? To idealne miejsce dla Ciebie, Twoja oaza, w której z pewnością znajdziesz przyjaciół. Podziel się swoimi projektami, pokaż, czego się uczysz. Powiedz, z jakich materiałów korzystasz i gdzie poszukujesz inspiracji. Podziel się tutorialami, jak i opowiesz o sklepach, w których kupujesz półfabrykaty takie ja koraliki, kryształki, metale i inne elementy.
użytkowni

5 emocjonalnych rzeczy, które sprawiają, że ludzie boją się miłości

Post autor: użytkowni »

Obrazek

Aby ktoś bał się miłości Aż nie można mieć nowej miłości Pokazuje, że przeżył największą traumę emocjonalną, która uniemożliwia mu przejście do miłości. Przyjrzyjmy się więc, jakiej emocjonalnej historii potrzeba, aby zdobyć ludzi. Człowiek staje się osobą, która bezgranicznie boi się miłości.

1. Niespodziewanie wylany
Niespodziewane wylanie lub z niewielką lub żadną wcześniejszą świadomością to kolejny główny powód, dla którego ludzie stają w obliczu tego większego strachu przed miłością. Zwłaszcza z ludźmi, którzy są wylani z prawdziwego powodu, dla którego się mylą? Nie możesz nic powiedzieć ani wyjaśnić swojemu partnerowi, dopóki nie stanie się głęboką raną, która sprawia, że ​​następna miłość jest jeszcze bardziej niespokojna.

2. złamany po bliskiej osobie
Nie ma bardziej bolesnego wydarzenia niż zdrada przez bliskiego przyjaciela i kochanka. Szczególnie dobrze się ze sobą przyjaźniliśmy, ale w końcu złapałem zarówno jego dziewczynę, jak i przyjaciół jedzących za nim. Sprawia, że ​​ta osoba odczuwa ból i nie chce być kochana. Nie chciał też mieć bliskiego przyjaciela

3. stawić czoła problemowi twarzą w twarz
Wystąpienie bezpośredniej zdrady kochanków Poznaj lub zobacz czas z bliskimi przyjaciółmi. Sprawiało, że czuł się zawstydzony, że prawie chciał się przebić Jakie problemy napotkano na tej twarzy Oznacza to, że możesz wyjść z przyjaciółmi i odkryć, że twój chłopak robi zakupy z inną kobietą. Mimo że powiedziałem ci, żebyś wrócił do rodziny lub poszedł oglądać piłkę nożną z najlepszymi przyjaciółmi. Co, jeśli napotykasz takie wydarzenia, nieoczekiwanie wierzysz, że nikt nie będzie w stanie tego zaakceptować i zaowocuje nową miłością, która sprawi, że poczujesz się bardziej paranoicznie.

4. Wiedz, że masz tylko nadzieję na korzyści.
Najstraszniejszą i najbrzydszą rzeczą w byciu zakochanym jest umawianie się z kimś, kto ma tylko nadzieję na własną korzyść. Niezależnie od tego, czy chodzi o aktywa, pieniądze, kosztowności, nazwy marek, czy też na korzyść stanowiska, obowiązków zawodowych, twarzy społecznej. I akceptacja społeczna Ponieważ ci, którzy przychodzą w tej formie, nie są nazywani miłością. Ale nazywany samolubnym Nieuchronnie sprawia, że ​​oszukana osoba odczuwa ból i odstrasza jej miłość.

5. Szkoda
Jeśli ktoś ci powie, że cię kocha Ale ty go nie lubisz Należy być szczerym i odbyć logiczną rozmowę o tym, dlaczego nie powinniśmy chodzić na randki jako kochankowie. Ale nie zadawaj mu się po prostu ze słabością lub litością. Ponieważ współczucie nie przynosi miłości. Sprawi również, że druga osoba poczuje się zraniona, gdy pozna prawdę, że po prostu się nad nią litujesz. Dopóki twoja litość nie odważy się już kochać.

Wszystkie te 5 emocjonalnych historii Uwierz, że ktoś, kto się spotkał, będzie się bał i będzie bał się miłości. Które niektórzy ludzie mogą nawet zamknąć swoje serca i nikogo nie zaakceptować Znowu jest dobrze.
emiratta

Re: 5 emocjonalnych rzeczy, które sprawiają, że ludzie boją się miłości

Post autor: emiratta »

Właśnie zastanawiam się, czy kierować się na randki, czy może jednak spróbować tutaj https://eronika.pl/ . Wiem, że takie spotkania są po prostu lepsze, bo można się wyszaleć, a na tym mi naprawdę zależy. Mówię szczerze, co uważam za słuszne, A Wy ? Macie podobnie?
ODPOWIEDZ