Rusztowanie

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Rusztowanie

Post autor: mik91 »

Chcesz samodzielnie ocieplić dom lub wykonać inną pracę, do której wymagane jest działanie na wysokości? Warto w takim wypadku zacząć od znalezienia odpowiedniego sprzętu. Może wynajem rusztowań będzie opcją dla Ciebie? Na pewno będzie to bardzo wygodna i komfortowa forma pracy, nad którą warto się zastanowić. ;)
Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:01

Re: Rusztowanie

Post autor: Feeria »

Dobrze, że myślisz o odpowiednim sprzęcie. Przy pracach na wysokości to bardzo ważne. No i nie można zapominać o bezpieczeństwie. Popatrz tu http://ratwork.pl/prace-wysokosciowe,k,10.html . Masz szeroki asortyment sprzętu do prac wysokościowych. Myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Alina90
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2020, 1:26

Re: Rusztowanie

Post autor: Alina90 »

Dorzucę od siebie https://www.dramix.pl/oferta/rusztowania-faraone. Banalny montaż, szybki transport, a do tego niskie ceny. Służyło mi podczas niejednego remontu i nikt nie miałam z nim najmniejszego problemu. Polecam serdecznie.
koleś

Re: Rusztowanie

Post autor: koleś »

Rusztowanie to jest dobry pomysł, jeśli mamy na oku na przykład zadania na wysokościach. To przecież jest problem coś zrobić samodzielnie. Ja bym na przykład usługi wysokościowe warszawa zamówił na waszym miejscu. To zawsze jest coś ważnego i konkretnego.
ODPOWIEDZ