Program Mój Prąd - warto?

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Program Mój Prąd - warto?

Post autor: PannaMigotka »

Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie?
Czy te dofinansowania są faktycznie takie atrakcyjne?
Tutaj https://hymon.pl/zasady-programu-moj-prad/ widziałam, że jest opisany dokładniej ten program Mój Prąd.
Może ktoś z was jest w stanie coś więcej od siebie dodać?
Korzystaliście już może z tego?
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: jubiler »

Szczerze to nie wiem czy warto gdyż ja nawet wcześniej o tym rozwiązaniu nie słyszałem. U mnie w firmie natomiast z powodzeniem korzystamy z rozwiązań taniego prądu dla firm https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i tutaj jak najbardziej takie rozwiązanie mogę każdemu polecić.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: Grażka »

A co byście powiedzieli na zmianę dostawcy prądu na bardziej ekologicznego? Słyszeliście o takiej firmie jak respect energy? Dostarcza ona prąd pochodzący w 100% ze źródeł energii odnawialnych - fotowoltaiki, elegrowni wodnych, wiatrowych i biogazowych :) Co Wy na to?
Awatar użytkownika
becia
Posty: 64
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:10

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: becia »

Dzięki temu programowi można taniej zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu, nie ma co nawet dyskutować , pewnie że warto. Poczytajcie opinie użytkowników, panele to oszczędność, to ekologia. Jak ma się domek to na pewno będziecie zadowoleni z instalacji. A co do firmy której warto zaufać to od siebie polecam https://eeef.pl/fotowoltaika-pomorskie/ . Od lat na rynku, w pełni profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia, oferują najwyższa jakość usług i rozsądne ceny do tego. Dla mnie najlepsi na rynku obecnie.
Ołłena

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: Ołłena »

Fotowoltaika to zdecydowanie przyszłość, bez dwóch zdań. Zerknijcie sobie na stronę firmy https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/, jak dobrą mają ofertę, jak dobrze dopasowaną do potrzeb klientów. Fajnie się z nimi współpracuje, bo doradzają co wybrać, aby było jak najlepiej
Bogusław207

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: Bogusław207 »

W dofinansowaniach na fotowoltaikę non stop są wprowadzane zmiany. Zapoznawanie się z ciągle nowymi przepisami może być już naprawdę męczące... Dlatego ja postanowiłem, że na instalację fotowoltaiczną w Częstochowie zdecyduję się już w tym roku i całą sprawę będę miał z głowy.
meniś

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: meniś »

Teraz jest bardzo wiele programów oraz możliwości dofinansowania do taniego prądu i warto z takiej opcji korzystać. Czytałam tutaj https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca , że na przykład na fotowoltaikę można starać się na dofinansowania z samorządowych programów. Niektórzy także decydują się na pożyczkę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Moim zdaniem warto, w końcu to możliwość obniżenia rachunków za energię elektryczną, która ostatnimi czasy mocno zdrożała
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Program Mój Prąd - warto?

Post autor: kasiakowa06 »

jubiler pisze: ↑14 lut 2021, 20:10 Szczerze to nie wiem czy warto gdyż ja nawet wcześniej o tym rozwiązaniu nie słyszałem. U mnie w firmie natomiast z powodzeniem korzystamy z rozwiązań taniego prądu dla firm poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ i tutaj jak najbardziej takie rozwiązanie mogę każdemu polecić.
Odnawialna energia to podstawa dziś. Dlatego ja stawiam na rekuperację od https://taniereku.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ