Gazowe pompy ciepła

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Martuśka

Gazowe pompy ciepła

Post autor: Martuśka »

Cześć, czy ktoś słyszał o gazowych pompach ciepła, a może taką ma? Ja - przyznaję - byłam w szoku, jak zobaczyłam, że coś takiego , jak gazowe pompy ciepła istnieje... Mało tego, nie dość, ze istnieje to jeszcze okazuje się być fajną alternatywą dla kotłów gazowych oraz pomp cieplnych napędzanych energią elektryczną. No i fajne jest to, że gazowe pompy ciepła mogą zarówno ogrzewać, jak i schładzać budynek.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Gazowe pompy ciepła

Post autor: jubiler »

Niestety ja się na takich technikach całkowicie nie znam i jestem przekonany, że jeśli chodzi o gaz to oczywiście ja go całkiem sporo zużywam. Najbardziej podoba mi się oferta https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-domu/ gdyż to właśnie dzięki niej bez problemu mogłem obniżyć swoje rachunki za gaz.
Maniek

Re: Gazowe pompy ciepła

Post autor: Maniek »

Ja jeszcze o takich urządzeniach nigdy nie słyszałem, ale za to chcę powiedzieć, że na pewno sama pompa ciepła będzie dobrym wyborem. Sam nawet zainteresowałem się pompami z firmy Kaisai ale jak widzę to niektórzy ich nie polecają. Coś wiecie na ten temat i dlaczego tak się dzieje?
kochamcię

Re: Gazowe pompy ciepła

Post autor: kochamcię »

No wiecie, w kwestii ogrzewania wiem, że pompa ciepła woda powietrze będzie dla mnie idealna. Co prawda świadomością samą dla mnie jest to, że znajdę coś solidnego i dobrego, ale jak najbardziej chcę, żeby to było jakkolwiek dopasowane do moich potrzeb. Dlatego szukam odpowiedzi w tym temacie i rozwiązań, jakie są dla mnie. Co wy na to?
ODPOWIEDZ