Beton

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Awatar użytkownika
piotrekm0
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:01

Beton

Post autor: piotrekm0 »

Cześć,
Mam pytanie, po jakich cenach i skąd braliście beton na budowę? Ja ze swojej strony mogę polecić betoniarnie w Wołominie, mają bardzo dobre ceny i na czas przywożą beton.
http://bioas.pl/betoniarnia-wolomin/
Karolcia ł

Re: Beton

Post autor: Karolcia ł »

Podczas budowy domu każdemu przydadzą się sprawdzone namiary. Ja mogę się podzielić opinią na temat firmy Jadar https://www.jadar.pl/ to producent kostki brukowej. Może o nim słyszeliście? Zamawialiśmy od niego płyty tarasowe, kostkę brukową na podjazd oraz ogrodzenie betonowe.
Jaśko1

Re: Beton

Post autor: Jaśko1 »

Też mam jedną miejscówkę do polecenia. Warto sprawdzić ofertę, jaką ma betoniarnia Wieluń – też nigdy się nie zawieliśmy. Przede wszystkim warto też zwrócić uwagę na wysoką jakość betonu towarowego. To bardzo istotne przy każdej budowie. Dawno zrezygnowaliśmy z samodzielnego kręcenia betonu.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Beton

Post autor: Grażka »

Jeśli chodzi o betonowe płyty tarasowe, o których ktoś tutaj wspominał, to z tego, co wiem, można je również zamówić w firmie https://fabrykatarasow.pl/. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą ;)
ODPOWIEDZ