Adaptacja poddasza w Krakowie... komu zlecić?

To idealny wątek, by porozmawiać o organizacji życia domowego, podzielić się trikami odnośnie gotowania lub sprzątania, a także opisujemy wady i zalety zakupionego sprzętu AGD i RTV!
Robuś1973

Adaptacja poddasza w Krakowie... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Szukam fachowej firmy do adaptacji poddasza, i znalazłem https://rem-krak.pl/krakow/remonty/wyko ... e/poddasze.
Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie?
Liśko

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie... komu zlecić?

Post autor: Liśko »

Co prawda my z Częstochowy, ale możemy polecić firmę od suchej zabudowy. Poddasza może nie robiliśmy, ale kilka pomieszczeń już tak. Jesteśmy też w pełni zadowoleni z efektu końcowego. Także możemy polecić https://termobud.com.pl/ i oferowane przez nich usługi :)
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie... komu zlecić?

Post autor: olga83 »

Do ocieplenia domu czy poddasza najlepiej wybrać doświadczoną firmę, która ma dużą wiedzę na ten temat. Słyszałam, że https://www.izolmax.pl/ ma ponad 10-letnie doświadczenie. Wykonują m.in. wdmuchiwaniem celulozy, co jest dobrym sposobem na ocieplenie miejsc trudno dostępnych. Działają na terenie Krakowa i okolic.
Mroźno39

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie... komu zlecić?

Post autor: Mroźno39 »

Przy adaptacji strychu konieczna jest inwestycja w odpowiednią izolację. Przykładowo ocieplanie poddasza Żary może sprawić, że pomieszczenia zlokalizowane na piętrze nie będą się tak szybko wychładzać zimą, a latem nie będzie w nich duszno. A dodatkowo można zyskać sprawne funkcjonowanie systemu wentylacyjnego i trwałe rozwiązanie, które będzie pełnić swoją funkcję tak samo dobrze mimo upływu lat.
wikitrocha

Re: Adaptacja poddasza w Krakowie... komu zlecić?

Post autor: wikitrocha »

Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy niekoniecznie z Krakowa, ale z województwa dolnośląskiego to polecam ocieplanie poddasza Wrocław. Firma Trudzia zajęła się tym w moim domu i jestem bardzo zadowolona :)
ODPOWIEDZ