Zarządzanie sprzedażą

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Zarządzanie sprzedażą

Post autor: olga83 »

Sprzedaję coraz więcej i powoli zaczynam się gubić w papierach. Szukam w internecie i po znajomych jakieś usprawnienia pracy, bo jeszcze trochę i zacznę tracić klientów, jeśli nie przyspieszę realizacji. Znalazłam zestaw narzędzi https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza. Ktoś z was może miał możliwość korzystać z tych rozwiązań. Serio tak pomocne jak opisują?
Awatar użytkownika
mona
Posty: 96
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:48

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: mona »

Bardzo pomocne narzędzia. wFirma ma doświadczenie w tworzeniu takich rozwiązań i to co teraz oferują jako narzędzia do zarządzania sprzedażą, działa bardzo kompleksowo. Dostajesz program do fakturowania, system CRM oraz program magazynowy. Przetestuj sama - z tego co wiem, to 30 dni za darmo.
Awatar użytkownika
Feeria
Posty: 60
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:01

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: Feeria »

Na narzędziach z wFirma pracuję od dawna. Plusem jest to, że nie mają limitu użytkowników i wystawianych dokumentów. Wiadomo – firma rozwija się więc z czasem mógłby pojawić się problem. No ale nie w wFirma – tu bez limitów. Weź to pod uwagę.
Awatar użytkownika
Elenka
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:47

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: Elenka »

Bardzo dobra decyzja. Śmiało bierz narzędzia od wFirma. Ja zaczynałam od programu do fakturowania, teraz korzystam z pełnej opcji – systemu CRM i magazynowego również. Wszystko jest bardzo intuicyjne. Wiele akcji jest zautomatyzowanych. Oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy. Będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: jubiler »

Faktycznie samo zarządzanie sprzedażą jest niezwykle ważne i moim zdaniem wręcz kluczowe w każdym przedsiębiorstwie. Właśnie dlatego moim zdaniem bardzo ważne jest to, aby używać dobrego systemu CRM. Ja jestem zdania, że bardzo dobrym wyborem jest system od https://systemycrmdlafirm.pl/ i ja się nigdy na nim nie zawiodłem.
Głowa

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: Głowa »

Ogólnie kiedy decydujemy się na prowadzenie firmy to ja jestem zdania, że świetną sprawą jest zdecydowanie posiadania dobrego oprogramowania. Właśnie dlatego ja również od razu postawiłem na system CRM z https://www.connecto.pl/system-crm/ i dzięki niemu zarządzanie firmą i klientami jest o wiele prostsze.
ODPOWIEDZ