Virgamet - wyroby hutnicze

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Virgamet - wyroby hutnicze

Post autor: Slavka »

Oferta firmy Virgamet to jakościowa stal. W tym miejscu https://virgamet.pl/stal-65g-65mn4-56mn ... -manganowa będziecie mogli dostać szeroki wybór certyfikowanej stali. Zajmują się tu zarówno importem, eksportem stali, jak i jej dystrybucją. Jeżeli w waszych firmach wykorzystywana jest stal, to na pewno warto wejść z nimi we współpracę.
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 25
Rejestracja: 11 paź 2019, 16:38

Re: Virgamet - wyroby hutnicze

Post autor: Sabina »

Skoro już padł temat o branży metalurgicznej, to mój mąż zajmuje się obróbką mebli. Kilka tygodni temu zepsuła mu się maszyna. Żeby nie kupować nowej, zdecydował się na naprawę u specjalistów z https://prometobrabiarki.pl/remonty-obrabiarek/. Jest bardzo zadowolony, więc polecam ich.
Awatar użytkownika
agnes
Posty: 38
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:16

Re: Virgamet - wyroby hutnicze

Post autor: agnes »

U nas w firmie na dużą skalę wykorzystywana jest zarówno stal jak i inne tworzywa konstrukcyjne, m.in. poliamidy. Odkąd trafiliśmy na ofertę https://sklep-metale.pl/tworzywa-konstrukcyjne zaopatrujemy się w niezbędne materiały głównie tutaj. Jakość jest wysoka, można zamówić też gotowe elementy.
Awatar użytkownika
kanalia
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:25

Re: Virgamet - wyroby hutnicze

Post autor: kanalia »

Zobacz więcej na ten temat wchodząc w tego linka: http://www.metkol.pl/metale-kolorowe/
ODPOWIEDZ