ubrania

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Sebuś92333

ubrania

Post autor: Sebuś92333 »

Witam, kupujecie ubrania z internetu? Mnie interesuje meska odzież, odzież sklep online ale niestety nie znalazłem do tej pory żadnego sklepu z ubraniami. Możecie mi doradzić coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Bodzio12

Re: ubrania

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie odzieży dla kobiet to zerknijcie na stronę bluzki basic tutaj oczywiście oprócz ślicznych i modnych bluzeczek znajdziecie spodnie, sukienki i spódniczki. Bardzo atrakcyjne oferty ma ten sklep to polecam się z nimi zapoznać. Macie też dostępne tutaj dodatki do ubrań.
Awatar użytkownika
breszka

Post autor: breszka »

Ja kupuje :) Dla mnie niesamowita wygoda i oszczędność czasu, no i najważniejsze- nie musze biegać po sklepach, bo tego naprawdę nie lubie. Ostatnio zamówiłam sobie narzutki damskie dresowe , idzie wiosna, więc warto odswieżyć szafę i się wyposażyć w tego rodzaju fatałaszki. Ja lubie się ubierać wygodnie na codzień, przy dziecku nie da się inaczej :)
Miłka

Post autor: Miłka »

Butik Stylowej Moniki polecam http://stylowamonika.pl Ubrania zgodne z obowiązującymi trendami w modzie, dobrej jakości i przede wszystkim w normalnej cenie. Zakupów można też dokonywać za pośrednictwem FB - co kto woli i jak komu jest wygodniej.
Coraz częściej natomiast rezygnuje z zakupów w galeriach, bo sieciówki oferują ubrania na jedno kopyto. Do mnie nie przemawiają ubrania, w których chodzi połowa miasta.
ODPOWIEDZ