sztuka nowoczesna

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Januś26

sztuka nowoczesna

Post autor: Januś26 »

Witam, czytacie o sztuce? Osobiście lubie poczytać o takich zagadnieniach jak art branding. Pod tym terminem kryją się wszelkie działania, które wiążą się z promowaniem marki firmy poprzez wykorzystanie sztuki. Słyszeliście kiedykolwiek o takim pojęciu?
Awatar użytkownika
mik91

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: mik91 »

W obecnych czasach, gdy dostęp do kultury jest dość ograniczony i dla wielu osób niemożliwy wręcz do przeskoczenia, takie inicjatywy jak internetowa galeria sztuki wydają się rozwiązaniem niezwykle cennym i wartościowym, które pozwala na jeszcze lepsze przeżywanie danych emocji. Warto zatem zastanowić się nad odwiedzeniem tego rodzaju miejsca i poznania bliżej swojej kultury i sztuki.
Aśka

Post autor: Aśka »

Wiele jeszcze zależy od tego jakiego rodzaju ma to być sztuka i ja jestem zdania, że bardzo fajnym pomysłem jest regularne chodzenie do teatru. Tym bardziej, że jak jeszcze gdy spojrzymy na repertuar teatru komedia https://teatrkomedia.pl/ to wtedy możemy być pewni, że jest to świetne miejsce na takie spektakle.
Emanuela

Post autor: Emanuela »

Bardzo lubię sztukę - obrazy, rzeźbę, chociaż te pierwsze zdecydowanie bardziej ; ) Odwiedziłam już sporo galerii, a moją nową ulubioną stała się Gallery of Young Polish Art w Warszawie. Zdecydowanie warto ją odwiedzić, niezależnie od tego czy jesteście wielkimi miłośnikami sztuki, czy nie :) Wystawiane są tam obrazy polskich, młodych artystów. Galeria pomimo obecnej sytuacji pozostaje otwarta, więc możecie się do niej wybrać i podziwiać dzieła. Albo... nabyć je na własność ;) Warto również sprawdzić ich profil w social mediach https://www.instagram.com/goypa.pl/
Awatar użytkownika
Kamara

Post autor: Kamara »

Nie jestem zbytnią zwolenniczką sztuki nowoczesnej, może dlatego, że jej nie rozumiem, a może po prostu mi się w większości przypadków nie podoba. Bywają wyjątki, ale tylko potwierdzają regułę.
ODPOWIEDZ