Szkolenia dla biznesu Novismo

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
Krewetka
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2019, 8:29

Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: Krewetka »

Chciałbyś zgłębić bardziej tematykę TRIZ? Jeśli tak to sprawdź ofertę firmy Novismo – organizuje ona zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte, na których zdobędziesz nowe, praktyczne kompetencje zawodowe.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: Grażka »

Moim zdaniem na pewno warto przeprowadzić w firmie dla pracowników profesjonalne szkolenia z zakresu RODO i ochrony danych osobowych. Na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych znajdziecie sporo informacji właśnie na temat takich szkoleń, polecam w wolnej chwili się z nimi zapoznać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: kasiakowa06 »

Bardzo ciekawe szkolenia w zakresie zamówień publicznych prowadzą https://www.prudenspdp.pl/.
Awatar użytkownika
atos
Posty: 68
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:03

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: atos »

Trafiłem ostatnio nie tylko na grupę na FB dla przedsiębiorców Kancelarii Klisz i Wspólnicy, ale również na ten https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ harmonogram szkoleń prawnych dla przedsiębiorców. Taka wiedza na pewno się przyda. Póki co wybieram się na szkolenie z tajemnicy przedsiębiorstwa. Jeśli wykombinuję czas, to jeszcze zależy mi na tym z umów. Mam nadzieję, że cyklicznie będą się odbywały takie szkolenia, bo tematyka przez nich poruszana jest bardzo interesująca.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 203
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:33

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: olga83 »

W biznesie mogą przydać się różne szkolenia - z zakresu procesów hr, z kadr i płac itp. Warto poszukać firm jak ta https://hrsensor.pl/ , które mają doświadczenie w organizacji takich kursów i szkoleń. Przeprowadzane przez nich szkolenia są faktycznie skuteczne i dopasowane do potrzeb osób, które z nich korzystają.
Awatar użytkownika
witekrazareh3
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2019, 13:28

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: witekrazareh3 »

Witam polecam szkolenie z kinesiotaping https://med-coach.pl/medical-taping-con ... istoria/23 duży wybór lokalizacji i terminów.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: meryntrant »

Nie ma lepszej inwestycji w siebie niż szkolenia, ale dużo przydatnych informacji można też znaleźć w Internecie. ja ostatnio mega wkręciłem się w branżę IR i zacząłem się zagłębiać w tematy i natrafiłem na fajną ofertę firmy szkoleniowej : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ . Dla osób, które zaczynają swoją przygodę w tej branży może to być przydatne :)
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Szkolenia dla biznesu Novismo

Post autor: magra »

Jeśli w firmie realizowane są określone projekty, to warto zastanowić się nad szkoleniami dotyczącymi zarządzania projektami, żeby wykonywane zadania przebiegało szybko i sprawnie. Jest to ważne, bo dzięki temu firma może więcej zarabiać. Tutaj http://leadership-center.pl/2019/06/kamien-milowy/ można sobie poczytać na temat projektów. Bardzo fajnie jest to tam opisane.
ODPOWIEDZ