studnie głębinowe

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Romuś88

studnie głębinowe

Post autor: Romuś88 »

Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Szukam firmy która zbuduje studnie bielsko. Niestety ciężko znaleźć kogoś profesjonalnego kto zna się na rzeczy. Uważacie, że ważne jest doświadczenie czy może patrzycie na cene? Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: studnie głębinowe

Post autor: jubiler »

Ja całkiem niedawno zakończyłem budowę studni głębinowej u mnie na działce i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tego że ją teraz posiadam. Jeśli ktoś się nie może na nią zdecydować to polecam zapoznanie się z wpisem https://www.dostudni.pl/czy-wlasna-stud ... ,b134.html gdzie bardzo fajnie określono czy w ogóle posiadanie studni jest opłacalne.
róta

Re: studnie głębinowe

Post autor: róta »

Niestety, ale jednak studnia wymaga pewnej wiedzy. I ja mogę wam powiedzieć, że na przykład takie https://www.dambat.pl/ pompy są dobrym elementem uzupełniającym te systemy. W końcu skądś wodę pobierać trzeba, prawda? A jeśli to nie jest takie znów proste, to może warto wcześniej wszystko posprawdzać?
ODPOWIEDZ