studnie głębinowe

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Konraduś24

studnie głębinowe

Post autor: Konraduś24 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Z tego co widziałem to bardzo dużo osób chce mieć studnie bielsko. Niestety ciężko znaleźć firmę, która ma ogromne doświadczenie i zbudowanie studni nie będzie dla niej problemem. Mieliście do czynienia z firmami, które budują studnie?
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: studnie głębinowe

Post autor: jubiler »

Jak najbardziej jeśli mamy możliwość kopania własnej studni głębinowej to ja również jestem zdania, że w takiej sytuacji również warto do razu zaopatrzyć się dobrą pompę. Jestem wręcz przekonany, że doskonale spisuje się pompa nawierzchniowa https://www.dostudni.pl/pompy-napowierz ... ,c105.html i to właśnie dzięki niej u mnie całość wody jest wypompowywana.
mósiek

Re: studnie głębinowe

Post autor: mósiek »

Jak macie kupować, to nie byle co, a studzienną pompę, która będzie przede wszystkim sposobem man to, żebyście dobrze odprowadzali wodę ze studni. I na pewno w tym względzie pomoże Wam Dambat. To firma z wieloletnim stażem. Tu https://www.dambat.pl/ macie ogólnie ich stronkę.
Rząsa

Re: studnie głębinowe

Post autor: Rząsa »

Tak naprawdę samo już posiadanie studni jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem i ja jestem zdania, że również warto jest wiedzieć co nieco na temat pomp głębinowych. Nawet niedawno czytałem o tym na stronie https://www.dostudni.pl/jak-zbudowana-j ... ,b157.html i już nawet wiem jak taka pompa głębinowa jest zbudowana.
ODPOWIEDZ