studnie głębinowe

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
adaś92222

studnie głębinowe

Post autor: adaś92222 »

Cześć, zastanawiam się która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Skoczów. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i poleci mi jakąś naprawdę profesjonalną firmę? Korzystaliście z usług takich firm?
słonki

Re: studnie głębinowe

Post autor: słonki »

Komplementarna ze studnią będzie na pewno pompa Dambat https://www.dambat.pl/ . Znajdziecie sobie tutaj zwłaszcza rozwiązania z zakresu obiegu w domu, jak i obiegu zewnętrznego. Dodam tylko, że te pompy przeszły wiele analiz i napraw. Na pewno nie zawiodą już dziś. Najlepsze są serie NOVA, BETA 2, MAGI 2, E-IBO .
złoto

Re: studnie głębinowe

Post autor: złoto »

Komplementarne do studni są Watermark pompy głębinowe. Ogólnie marki są różne i na pewno fachowiec będzie wam coś doradzał, ale zawsze warto sprawdzić opinie w sieci. Dzięki temu będziecie mogli z całą pewnością kupić dany produkt. Pamiętajcie też właśnie, że niektóre firmy poprawiają swoje produkty, inne nie. I to należy sprawdzać.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: studnie głębinowe

Post autor: jubiler »

Ja jestem zdania, że samo posiadanie studni głębinowej jest faktycznie bardzo fajnym rozwiązaniem i oczywiście gdy mamy możliwość to na pewno warto jest ją zbudować. Polecam od razu również doskonałą pompę pionową https://ogrody24.pl/pompy/pompy-pionowe gdyż wiem jak idealnie się ona sprawdza w takich instalacjach.
Bąbel

Re: studnie głębinowe

Post autor: Bąbel »

W sumie gdy decydujemy się na taką instalację wodną to również mogą nam się przydać inne akcesoria. Ja jestem zdania, że bardzo fajnie sprawdzają się na pewno pompy łopatkowe https://www.dostudni.pl/pompy-lopatkowe,b114.html które na pewno nam, się przydadzą. Przy okazji warto jest również dokupić same łopatki https://www.dostudni.pl/lopatki-do-pomp ... id376.html i jestem zdania, że to jest zestaw na lata.
Ważka

Re: studnie głębinowe

Post autor: Ważka »

Myślę, że już posiadanie studni głębinowej jest bardzo fajnym rozwiązaniem i jak najbardziej na pewno warto jest się na nią zdecydować. Z całą pewnością możemy wtedy pozyskiwać więcej wody niż tak naprawdę jest nam ona potrzebna. Pamiętajmy także o montażu zestawu hydroforowego.
ODPOWIEDZ