Sprzedaż wyrobów własnoręcznych.

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 20
Rejestracja: 04 sty 2019, 10:17

Sprzedaż wyrobów własnoręcznych.

Post autor: Karolina »

Cześć, czy macie jakieś doświadczenia w sprzedaży własnoręcznie wykonywanej np. biżuterii? Jak najlepiej zadbać o reklamę i gdzie szukać odbiorców?
Awatar użytkownika
Szustaczka
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2019, 15:56

Re: Sprzedaż wyrobów własnoręcznych.

Post autor: Szustaczka »

Możesz np. założyć działalność jednoosobową, tylko wtedy trochę będziesz miała zabawy z papierkologią, więc najlepiej jak skontaktujesz się z biurem rachunkowym. Polecam https://ksiegowa-halinow.pl/ - jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Poza tym możesz reklamować się na facebooku, instagramie :)
Awatar użytkownika
Xulla
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2019, 8:48

Re: Sprzedaż wyrobów własnoręcznych.

Post autor: Xulla »

Jeśli potrzebowałabyś transportu zagranicznego dla swoich wyrobów to polecam firmę http://rras.pl/ . Bardzo odpowiedzialni i punktualni ludzie :)
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Sprzedaż wyrobów własnoręcznych.

Post autor: Grażka »

Ja również w wolnych chwilach lubię robić takie dekoracje hand made :) Dlatego też bardzo często zamawiam przez internet różne akcesoria florystyczne, ostatnio na przykład udało mi się kupić na stronie https://happenings.pl/piorka-dekoracyjn ... ebce-mix-1 bardzo ładne piórka dekoracyjne, już się nie mogę doczekać, kiedy je wykorzystam :)
ODPOWIEDZ