Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
deborah

Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: deborah »

Cześć wszystkim, możecie mi polecić agencję ze świeżymi pomysłami która oferuje Tworzenie sklepów Katowice? Chciałabym mieć nowocześnie zaprojektowany sklep internetowy. Z góry dzięki
Błaże

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: Błaże »

Mogę polecić świetna agencję z Krakowa - MtWeb, bo na pewno będziecie potrzebowali również pozycjonowania, a oni m.in. właśnie tym się zajmują i są po prostu profesjonalni. Wiem, że zrobią wszystko, żeby firma zaistniała na rynku, pozycjonowanie stron internetowych nie ma dla nich tajemnic :)
Awatar użytkownika
breszka

Re: Sklep internetowy - jaką agencję polecacie?

Post autor: breszka »

Jesli chodzi o pozycjonowanie, to jest to naprawde fajna opcja. My od jakiegos czasu korzystamy z uslug firmy https://marketingczestochowa.pl/ zajmuja sie miedzy innymi tworzeniem stron, pozycjonowaniem. Wiedza w jakich obszarach sie poruszac i jakich narzedzi marketingowych uzywac,aby wypromowac konkretna branze
ODPOWIEDZ