reklama firmy w internecie

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Witajcie. Jaką reklamę proponujecie na sam początek. Znalazłam ofertę Max4Media http://max4media.pl. Nawet znajomy potwierdził, że to świetna drukarnia grodzisk mazowiecki - tutaj mają siedzibę. Jednak nie wiem co powinnam zamówić, żeby stać się bardziej widoczna dla moich potencjalnych klientów. Pomożecie?
Awatar użytkownika
kagatka
Posty: 54
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:37

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kagatka »

Dziś to najważniejszy punkt do zdobywania nowych klientów, bo to tam większość osób mając wolną chwile spędza czas. Tu więc agencja http://primaverapr.pl/ poprzez marketing internetowy, odpowiednio budowała wizerunek mojej marki, zwiększając przy okazji zainteresowanie samą ofertą.
Agatuś

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Agatuś »

Ja z kolei zdecydowałam się na współpracę z agencją https://www.greenweb.pl/. Od kilku miesięcy zajmują się marketingiem mojej firmy. Już zauważam rezultaty - mam więcej odsłon na stronie, jestem zdecydowane wyżej w wyszukiwarce i co najważniejsze - mam zdecydowanie więcej klientów i w związku z tym wyższe obroty.
Awatar użytkownika
błyskotka
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2020, 18:05

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: błyskotka »

To doskonałe miejsce na takie działania reklamowe, bo daje możliwość na szybkie dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Agencja http://reklamarestauracji.com.pl/ poprzez odpowiedni marketing internetowy, znacząco zwiększa świadomość istnienia mojej restauracji.
Awatar użytkownika
koraliki
Posty: 101
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:31

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: koraliki »

Ja zdecydowałam się znacznie nowocześniejszą formę reklamy a dokładnie w micro digital Influencer. Zgłosiłam się do agencji https://influeme.com.pl/ która wszystko tutaj bardzo fajnie ogarniają a ja tak naprawdę mogę liczyć zyski i cieszyć się z ruchu w moim biznesie.
graszka57

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: graszka57 »

Warto zadbać o skuteczną reklamę dla restauracji, aby podnieść poziom jej rozpoznawalności i ułatwić do niej dostęp potencjalnym klientom. Dlatego warto zorientować się w temacie jakim jest, promowanie restauracji na facebooku W taki sposób można znacznie zwiększyć rozpoznawalność restauracji w social mediach, co przełoży się na większą ilość klientów.
Lamińka

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Lamińka »

Miałem okazję współpracować z https://virtualpeople.pl/ i jestem bardzo zadowolony z wyników. Ich profesjonalizm i skuteczność w dziedzinie marketingu są niesamowite.
Nadia77

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: Nadia77 »

Organizacja reklamy biznesu to proces. Warto jest zatem stawiać na kilka jego elementów, które spełnią określone wymagania i potrzeby. Na pewno w tym wypadku dobrze jest wybrać wieloetapowy marketing. Może ręczniki reklamowe od https://tekstyliowo.pl/32-reczniki-z-haftem-logo które spełnią wszelkie wymagania i potrzeby? Na pewno jest to jakaś ciekawa myśl.
ODPOWIEDZ