reklama dla firmy

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Witajcie. Jaką reklamę proponujecie na sam początek. Znalazłam ofertę Max4Media http://max4media.pl. Nawet znajomy potwierdził, że to świetna drukarnia grodzisk mazowiecki - tutaj mają siedzibę. Jednak nie wiem co powinnam zamówić, żeby stać się bardziej widoczna dla moich potencjalnych klientów. Pomożecie?
Awatar użytkownika
błyskotka
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2020, 18:05

Re: reklama dla firmy

Post autor: błyskotka »

Obecnie stawiam w większości na reklamę online, bo to teraz dla coraz większej ilości osób staje się to oknem na świat. Tu agencja http://ongoing.com.pl/ korzystając ze swojego doświadczenia w tym zakresie, pokierowała dla mnie, dopasowaną indywidualnie, kampanią marketingu internetowego. W ten sposób budują coraz bardziej pozytywny wizerunek marki.
ćma255

Re: reklama dla firmy

Post autor: ćma255 »

gość pisze: ↑18 mar 2021, 10:37 Witajcie. Jaką reklamę proponujecie na sam początek. Znalazłam ofertę Max4Media http://max4media.pl. Nawet znajomy potwierdził, że to świetna drukarnia grodzisk mazowiecki - tutaj mają siedzibę. Jednak nie wiem co powinnam zamówić, żeby stać się bardziej widoczna dla moich potencjalnych klientów. Pomożecie?
Ja stawiam na reklamę internetową. Warto już w necie działać od początku firmy, zrobić stronę i zaczynać powoli pozycjonowanie. Ważny jest też hosting na którym taka strona stoi. Sprawdźcie sobie np. te z https://rankinghost.pl/hosting-vps/.
Awatar użytkownika
huparo
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:23

Re: reklama dla firmy

Post autor: huparo »

Faktycznie w dzisiejszych czasach najbardziej skuteczną formą reklamy dla firm jest reklama w internecie. W moim mieście bardzo polecana jest agencja https://www.primero.pl/ od takich spraw więc jeżeli jesteście z Wrocławia i chcecie żeby strona Waszej firmy stała się bardziej rozpoznawalna w internecie to warto się do nich zgłosić.
Włana

Re: reklama dla firmy

Post autor: Włana »

Powiem Wam z doświadczenia, że fajne efekty przynosi reklama na samochodach. Na pewno w mojej branży. Ja zaufałam w tym zakresie firmie Morades, warto zajrzeć na ich stronę https://morades.com/projektowanie/ możecie tam znaleźć informację, jak wygląda np. projekt takiej "kampanii" i jak będzie się prezentować reklama Waszej firmy :)
daffiś

Re: reklama dla firmy

Post autor: daffiś »

ćma255 pisze: ↑22 mar 2021, 7:00 Ja stawiam na reklamę internetową. Warto już w necie działać od początku firmy, zrobić stronę i zaczynać powoli pozycjonowanie. Ważny jest też hosting na którym taka strona stoi.
Tak, reklama w internecie to podstawa w tych czasach, jednak moim zdaniem nie warto jest rezygnować z reklamy lokalnej. Dlatego my zawsze zamawiamy w https://www.copio.pl/ wydruk plakatów.
władek

Re: reklama dla firmy

Post autor: władek »

Tak to już jest, że reklamować musi się każdy, kto chce zostać zauważony, wyróżnić się czymś wśród konkurencji. W moim przekonaniu takie zadania warto zlecić specjalistom w tym zakresie. Ich naprawdę można w sieci. Mój wybór padł na copywriting łódź . Teraz wiem, że dokonałem naprawdę dobrego wyboru.
prósty

Re: reklama dla firmy

Post autor: prósty »

Choć nie wiem jak byśmy chcieli, to jednak nie jest to proste zadanie. Czasem okazuje się, że nie mamy na tyle pola manewru, że po prostu stosujemy reklamę, która jest, bo jest i nie przynosi takich zysków, na jakich nam zależy. A przecież AGENCJA REKLAMOWA Lubin może to zmienić. Wystarczy się z nią skontaktować i jej zaufać.
krzyś

Re: reklama dla firmy

Post autor: krzyś »

Jak wiecie reklama w sieci jest podstawą by stać się bardziej rozpoznawalnym. Ja gdy założyłem własną działalność udałem się do https://presscontent.pl/ , wiele osób polecało mi tą agencję, więc nawiązałem z nimi współpracę i byłem bardzo zadowolony z efektu ich działania
jolkaś83

Re: reklama dla firmy

Post autor: jolkaś83 »

Ja w swojej firmie ostatnio zdecydowałam się na projekt opakowań i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Klienci od razu zauważyli zmianę i widzę, że przekłada się to na większość ilość zakupów. Sama uważam, że teraz nasze opakowania są o wiele ładniejsze i bardziej czytelne.
ODPOWIEDZ