pomoc drogowa

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Januś98

pomoc drogowa

Post autor: Januś98 »

Hej, możecie mi powiedzieć która firma posiada w swoich usługach pomoc drogowa Ustron? Szukam kogoś profesjonalnego kto pomoże o każdej porze ale niestety do tej pory nikogo takiego nie znalazłem. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Korzystaliście z usług pomocy drogowej?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: pomoc drogowa

Post autor: Grażka »

Jeśli kogoś z Was interesuje pomoc drogowa z Warszawy, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl. Jak widać działa ona przez cały tydzień, 24 godziny na dobę i obsługuje różne rodzaje samochodów ;) Skontaktować się z nią możecie pod numerem 500 43 43 44.
andżela1

Re: pomoc drogowa

Post autor: andżela1 »

Polecam Tobie holowanie Poznań i okolice - Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . Jest to pomoc drogowa, z której miałam okazję skorzystać kilka razy w moim życiu. Zawsze szybko i sprawnie przyjechali, byłam z nich bardzo zadowolona. Wy też będziecie.
Wózkowy

Re: pomoc drogowa

Post autor: Wózkowy »

Gdy zależy nam na profesjonalnym podejściu do takich sytuacji to ja również jestem zdania, że na pewno pomoc drogowa musi działać dobrze. Jak dla mnie doskonale współpracuje się z https://drogowipomocnicy.pl/holowanie-warszawa-24h-24h/ i wiem, że holowanie Warszawa jest istotną kwestią dla wszystkich kierujących.
ODPOWIEDZ