pomoc drogowa

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Taduś66

pomoc drogowa

Post autor: Taduś66 »

Cześć, możecie mi powiedzieć jaka firma, która zajmuje się pomocą drogową jest warta uwagi? Popsuł mi się samochód i interesuje mnie laweta Bielsko-Biała ale nie wiem kto w tym mieście jest najlepszy. Możecie doradzić mi coś w tej kwestii? Korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
jaś

Re: pomoc drogowa

Post autor: jaś »

Jak wiadomo każda jazda samochodem wiąże się z ryzykiem. Czasami wystarczy chwila nieuwagi naszej bądź czyjejś i kłopot gotowy. Tutaj https://e-laweta.com.pl/darmowe-holowan ... korzystac/ znaleźć możesz poradnik, z którego informacje mogą okazać się bardzo pomocne. Mnie te informacje bardzo się przydały.
dzień

Re: pomoc drogowa

Post autor: dzień »

No ja miałam taką sytuację, że samochód zgasł i w ogóle nie chciał odpalić, akurat jak byłam na trasie. Bardzo się zdenerwowałam, bo jeszcze zauważyłam, że spod maski zaczyna lecieć dym, więc już nie próbowałam ho odpalać, tylko na wszelki wypadek z niego wyszłam i zadzwoniłam po pomoc drogową do firmy Legalny Autozłom w Żorach. Oni szybko przyjechali i wzięli samochód. Niestety nie dało się już go uratować, ale firmę naprawdę polecam. Mają profesjonalne podejście do klientów, są rzetelni i mają usługi w korzystnych cenach.
Młody

Re: pomoc drogowa

Post autor: Młody »

Kiedy zależy nam na tym aby dotrzeć do celu ale faktycznie auto nie chce się uruchomić lub uległo awarii to wtedy należy wezwać pomoc drogową. Jak przytrafi się komuś taka sytuacja w stolicy to ja polecam firmę https://drogowipomocnicy.pl/ gdyż ta pomoc drogowa z Warszawy działa naprawdę profesjonalnie.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: pomoc drogowa

Post autor: Grażka »

A czy wiecie, co zrobić, kiedy na trasie zepsuje się samochód ciężarowy? Z tego, co wiem, to również na terenie Niemiec działają tak zwane mobilne serwisy TIR, które świetnie zdają egzamin w takich właśnie przypadkach. Na stronie internetowej https://serwis-tir-niemcy.pl/mobilny-se ... monachium/ możecie zapoznać się z ofertą jednego z takich właśnie serwisów działającego w Monachium i okolicach. Jeśli więc są tutaj jacyś kierowcy ciężarówek przekraczający naszą zachodnią granicę, to polecam ;)
klasyk

Re: pomoc drogowa

Post autor: klasyk »

Jeśli chodzi o pomoc drogową, warto zwrócić uwagę na firmę TSC pomoc drogowa Poznań. Ich zespół specjalistów jest w stanie zapewnić wsparcie w każdej sytuacji, niezależnie od pory dnia czy rodzaju problemu. Dzięki swojemu doświadczeniu i wypracowanym procedurom, gwarantują najwyższy standard usług. Mogą dotrzeć zarówno do niebezpiecznych wypadków, jak i mniej skomplikowanych zdarzeń, takich jak rozładowany akumulator czy przebita opona.
ODPOWIEDZ