Płatności w sklepie

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
egonolsen
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2019, 22:35

Płatności w sklepie

Post autor: egonolsen »

Jak wiadomo, na naszym rynku działa wiele firm oferujących płatności w sklepie internetowym. wybór jest dosyć trudny, jest kilku liderów na rynku, między innymi https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online. Wybierając operatora płatności czym byście się kierowali przede wszystkim przy wyborze?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Płatności w sklepie

Post autor: mczay »

Ja jestem bardziej przekonana do oferty dostępnej na stronie: https://www.przelewy24.pl/ . Słyszałam o niej mnóstwo dobrego i wydaje się być na prawdę konkretna - szybki przelew to nie jedyny plus. Płatność dokonywana jest przez stronę internetową banku, w którym ma się konto, a do tego wniosek jest już wypełniony.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Płatności w sklepie

Post autor: jubiler »

Ogólnie same płatności w sklepie internetowym są czymś bardzo ważnym i ja jestem przekonany, że również należy wdrożyć właściwy system. Właśnie dlatego moim zdaniem fajnie sprawdzają się płatności online od https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online gdyż wiem jak szybkie oraz bezpieczne one są.
Marianna

Re: Płatności w sklepie

Post autor: Marianna »

Ja lubię płacić karta Twisto - to tzw. odroczona płatność. Bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie przy większych zakupach, gdy nie chce się angażować od razu swoich pieniędzy, lub gdy po prostu się ich w danym momencie nie ma. Z kartą Twisto, kupujesz kiedy ci pasuje, a na spłacenie masz czas nawet do 45 dni (płatność jest do 15 dnia kolejnego miesiąca). Już kilka razy tak płaciłam i zawsze wszystko jest ok - w dodatku mam pełną kontrolę nad wydatkami w aplikacji.
malinkaaa88

Re: Płatności w sklepie

Post autor: malinkaaa88 »

To jakoś sobie ogarnę, ale sprawdzam na razie coś takiego jak https://www.easysend.pl/blog/wyplata-z- ... u-blikiem/ , bo jak wiadomo to wszystko ma być naprawdę sensowne. I ja mam wrażenie, że idealną kwestią będzie budowanie swojej wiedzy, zanim coś zacznę działać. Co wy na to ?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Płatności w sklepie

Post autor: Kamara »

Zazwyczaj sklepy internetowe dają do wyboru kilka rodzajów płatności, aby klient mógł wybrać tę, która mu najbardziej odpowiada, więc w czym problem? Wszyscy go sobie sami tworzą.
ODPOWIEDZ