oprogramowanie

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Wiktoruś92

oprogramowanie

Post autor: Wiktoruś92 »

Witam, mamy na forum kogoś kto ma pojęcie jaki antywirus jest najlepszy? Może powiecie mi czy warto kupić oprogramowanie antywirusowe ze sklepu https://www.vebo.pl/? Nie wiem na co zwracać uwagę podczas kupna takiego programu. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
zosiaa

Re: oprogramowanie

Post autor: zosiaa »

W sumie cieszę się, że trafiłam tutaj - bo też mam pytanie... A dokładnie chodzi o to, że znalazłam ostatnio systemy ATOM ERP https://atomerp.pl , które naprawdę mnie zainteresowały ze względu na ich funkcjonalność/ możliwości. Chcę jednak dowiedzieć się więcej na ich temat. Co możecie napisać?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 414
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: oprogramowanie

Post autor: Kamara »

Ja kupuję oprogramowanie antywirusowe bezpośrednio od producenta, a nie ze sklepu niewiadomo jakiego. Może kiedyś tak się robiło, ale obecnie? Wszystko można online zrobić.
gośkaa

Re: oprogramowanie

Post autor: gośkaa »

Zastanawialiście się może nad https://cashdirector.com/ ? Słyszałam, że program potrafi faktycznie bardzo ułatwić pracę, ogólnie dzięki niemu zarządzanie finansami jest o wiele prostsze co jest również ważne
Kulfon

Re: oprogramowanie

Post autor: Kulfon »

W dobie cyfryzacji, małe firmy coraz częściej korzystają z usług chmurowych, aby zwiększyć swoją konkurencyjność. Wybór odpowiedniego modelu chmury (publicznej, prywatnej lub hybrydowej) powinien być uzależniony od specyficznych potrzeb biznesowych i wymagań dotyczących bezpieczeństwa. Artykuł https://thelondonmedia.co.uk/cloud-serv ... mentation/ oferuje przewodnik, jak podejmować te decyzje, wskazując na kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę.
ODPOWIEDZ