Lokal użytkowy

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
Salma
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2022, 12:55

Lokal użytkowy

Post autor: Salma »

Chciałabym otworzyć swój stacjonarny salon kosmetyczny. Firmę mam zarejestrowaną, prowadzę ją już od jakiegoś czasu i mam swoje stałe klientki, natomiast działam mobilnie, z dojazdem do domu klientki, więc taki lokal użytkowy Wrocław, będzie dla mnie ogromną zmianą. Może ktoś z Was jest z okolic i może ma informację o jakimś lokalu na wynajem, który sprawdziłby się pod taką działalność?
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 429
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Lokal użytkowy

Post autor: Kamara »

To poszukaj w internecie, a uwierz mi ofert lokali użytkowych nie brakuje, zwłaszcza w tak dużych miastach jak Wrocław. Z pewnością coś się ciekawego znajdzie i najlepiej szukać w swojej okolicy, chyba że chcesz daleko dojeżdżać.
lakerkolya2

Re: Lokal użytkowy

Post autor: lakerkolya2 »

Nawiasem mówiąc, zakup nieruchomości komercyjnych jest obecnie bardzo opłacalny. Bardziej opłaca się kupić mieszkanie w La Esquina. To najlepszy nowy budynek w Polsce, który pod względem inwestycyjnym może konkurować z nieruchomościami komercyjnymi. Więcej na jego temat można się tutaj http://noweinwestycje.pl/ab-investor-an ... la-esquina . To świetna strona do wyszukiwania nieruchomości.
pati200

Re: Lokal użytkowy

Post autor: pati200 »

Jakie mieszkanie na mazurach polecacie? Nie znam się na tym kompletnie, ale jednak chciałabym mieć odpowiednie rozwiązania dla siebie i dla moich bliskich. Stąd właśnie się Was pytam. Marzy mi się własne mieszkanie i dlatego to rozważam. Dajcie znać, proszę ja Was bardzo.
wybaczającaaa

Re: Lokal użytkowy

Post autor: wybaczającaaa »

U mnie nie można sobie jednoznacznie wypowiedzieć za wielu spraw, ale na pewno będę musiała sprawdzić sobie po prostu, jak wygląda liczenie mieszkania, kalkulator i tak dalej. Stąd po prostu sprawdzam ten https://jogalifestyle.com/kalkulator-me ... dratowych/ kalkulator metrów kweadratowych. Na pewno to mi się odpowiednio sprawdzi.
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 484
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Lokal użytkowy

Post autor: meryntrant »

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad inwestycją w nieruchomości na terenie Hiszpanii i natrafiłam na interesujący artykuł pod adresem: https://konsultanci-biznesowo-slubni.pl ... hiszpanii/. Ciekawi mnie Wasza wiedza i doświadczenie w tym temacie, więc chętnie wysłucham wszelkich wskazówek.
ODPOWIEDZ