laweta

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Iruś89

laweta

Post autor: Iruś89 »

Cześć, która firma posiada usługę laweta Bielsko-Biała? Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i da mi namiar na firmę z tego miasta? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście takiej potrzeby?
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: laweta

Post autor: Grażka »

A czy ktoś z Was potrzebował kiedykolwiek pomocy drogowej i lawety na terenie Wrocławia? Z usług jakiej firmy wówczas skorzystaliście? Ja ostatnio natknęłam się na listę firm świadczących takie usługi na tym terenie na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-wroclaw. Czy mieliście z którąś z nich do czynienia?
tamarra

Re: laweta

Post autor: tamarra »

Mnie potrzebna była laweta w zupełnie innym mieście. Jednak znalezienie odpowiedniej obecnie nie ma problemu z jej znalezieniem. Wystarczy zajrzeć w sieć. Pomoc na którą ja się zdecydowałam znalazłam na https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa/ . Szybko i solidnie za rozsądną cenę. Zapisałam sobie namiar bo może jeszcze kiedyś się przydać.
Awatar użytkownika
twist
Posty: 111
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:01

Re: laweta

Post autor: twist »

Czasem po prostu nie damy rady dojechać do mechanika i nie pozostaje nam nic innego jak wezwanie pomocy drogowej. W moim przypadku świetnym wyborem okazała się pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie: http://pomocdrogowagdynia.pl/ . Warto się z nimi skontaktować jeśli macie awarię gdzieś w okolicy.
Fryda

Re: laweta

Post autor: Fryda »

Na drodze różne sytuacje się zdarzają i trzeba być na nie gotowym. Także szybki transport lawetą niekiedy jest koniecznością. Jeśli auto w środku drogi odmówi nam posłuszeństwa to warto skorzystać z pomocy takich fachowców.
ODPOWIEDZ