Filmy reklamowe... komu zlecić?

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Robuś1973

Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, myślę o skorzystaniu z usług tworzenia filmów reklamowych firmy Michael Studio, która jest właścicielem strony
http://michael-studio.pl/filmy-reklamow ... awa/gdansk . Co o nich sadzicie?
Awatar użytkownika
Dogii
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:45

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Dogii »

Taki film na pewno posłuży wam wiele lat i będzie świetną wizytówką firmy. Warto według mnie w ten zainwestować. Sprawdźcie sobie tak może i propozycje od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... i-arlamow/ Ich hostessy, modelki świetnie sprawdzą się na przeróżnych akcjach promocyjnych
Aoen

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Aoen »

Dogii pisze: ↑19 sty 2021, 7:09 Taki film na pewno posłuży wam wiele lat i będzie świetną wizytówką firmy. Warto według mnie w ten zainwestować. Sprawdźcie sobie tak może i propozycje od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... i-arlamow/ Ich hostessy, modelki świetnie sprawdzą się na przeróżnych akcjach promocyjnych
Wiesz co, nie wydaje mi się, czy to na pewno jest opcja na wiele lat, bo takie filmy chyba warto uaktualniać, nie?;) Przeciez zmienia się nie tylko wizerunek firmy, ale i często asortyment.
Mickey

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Mickey »

Aoen pisze: 19 lis 2021, 23:16 Wiesz co, nie wydaje mi się, czy to na pewno jest opcja na wiele lat, bo takie filmy chyba warto uaktualniać, nie?;) Przeciez zmienia się nie tylko wizerunek firmy, ale i często asortyment.
Też pytanie o jakim filmie mówimy, czy ma to być typowo promocja firmy, czy raczej klasyczny spot reklamowy. niemniej, jedno i drugie warto zlecić profesjonalistom i uaktualniać tak często, jak zmienia się nasza oferta, przecież wszystkim nam zależy, żeby klienci widzieli naszą ofertę jako ciekawą:) Nasze spoty od jakiegoś czasu tworzy profesjonalna firma IMAGE PRO https://www.imagepro.pl Zaufaliśmy im, bo słyszałam, że pracowali dla największych i znanych :)
Natanek

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Natanek »

Niestety ja póki co jeszcze takich działań nie podejmowałem, ale za to jestem zdania, iż niezwykle ważną opcją jest to aby właśnie dokładnie wiedzieć jak najwięcej o modułowych stoiskach targowych. Z tego co udało mi się ustalić to na pewno firma https://expotextil.pl/ wykonuje takie rzeczy.
Adrian

Re: Filmy reklamowe... komu zlecić?

Post autor: Adrian »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://www.bialystokonline.pl/prowadzi ... 4,4,1.html , gdzie dowiecie się dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie. Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ