Duże talerze do pizzy - gdzie kupić?

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
PannaMigotka
Posty: 477
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:28

Duże talerze do pizzy - gdzie kupić?

Post autor: PannaMigotka »

Macie jakieś rady?
Gdzie najlepiej kupić takie duże talerze do pizzy?
Możecie coś podpowiedzieć?
Tutaj https://www.gastrosilesia.pl/talerze-do ... 503,385,36 widziałam namiar na stronkę, gdzie co nieco o tym piszą.
No i oczywiście mają tam duży wybór.
Będę wdzięczna też za inne podpowiedzi i namiary.
Mańkowski

Re: Duże talerze do pizzy - gdzie kupić?

Post autor: Mańkowski »

Duży talerz do pizzy to z pewnością spore uproszczenie, ale zarazem elegancja. Faktycznie jeśli często zamawiamy pizzę z dowozem, to warto zaopatrzyć w tego typu naczynia kuchenne. Może jednak pojawić się problem z ich późniejszym umyciem. Mając do dyspozycji niewielki zlewozmywak może okazać się, że pozmywanie kilku takich talerzy jest zwyczajnie niewygodne, a przy tym spora ilość wody się rozchlapuje na boki.

Nie widzę wtedy innego rozwiązania, niż wykorzystanie zmywarki do naczyń, która zrobi to wszystko za nas. Niemal każdy model dostosowany jest do zmywania nawet większych talerzy (posiada odpowiednią wysokość pomiędzy koszami). Co ciekawe, zmywanie w zmywarce jest również odpowiednio tańsze! Mega polecam dokładne obliczenia, które pokazują ile prądu zużywa zmywarka. Są one dostępne pod tym adresem: https://joblife.pl/rachunki-oszczednosc ... -zmywarka/.

Wbrew pozorom korzystanie ze zmywarki niesie za sobą spore oszczędności. Może to dziwić, ale zwykłe zmywanie ręczne zużywa blisko 100 litrów bieżącej wody, podczas gdy program ECO w zmywarce to pobór ok. 7 litrów. To znacząca różnica! Wszystko to odbija się na rachunkach za wodę i prąd elektryczny. Stąd też jeżeli decydujesz się na zakup większych talerzy do pizzy, to zwróć uwagę na sposób ich późniejszego umycia!
ODPOWIEDZ