Ciekawostki prawne?

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:42

Ciekawostki prawne?

Post autor: maksik »

Na http://www.prawoiwiez.edu.pl/ jest dostępny kwartalnik prawniczy. Czy znacie jakieś inne strony gdzie można takie ciekawostki czytać? Studiuje prawo i takie publikacje są dla mnie dużym źródłem wiedzy.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 429
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: Kamara »

W sieci można znaleźć informacje na wiele tematów także tych związanych z prawem.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: Slavka »

Na pewno tu trzeba siedzieć w temacie, żeby móc rozwiązać konkretną sprawę. Ja nie polegałabym na forach internetowych, najlepiej udać się po pomoc do prawnika. Tu kancelaria adwokacka http://adwokat-nawojski.pl powinna pomóc w wielu sprawach. Kompleksowo pomagają, także świadcząc usługi porad prawnych online.
Awatar użytkownika
asanka
Posty: 76
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:13

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: asanka »

Nie ze wszystkim człowiek sam sobie poradzi. Również potrzebowałam profesjonalnej pomocy w sprawie odszkodowania za wypadek, którego niestety byłam uczestnikiem. Tylko dzięki kancelarii eventum z Poznania udało mi uzyskać adekwatne odszkodowanie. Sama bym nie wyegzekwowała takiej kwoty, jednak mając wsparcie kogoś doświadczonego to zupełnie inny obrót sprawy.
Awatar użytkownika
natusia
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:47

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: natusia »

W kwestii odszkodowań, najlepiej zdać się na pomoc ze strony kancelarii odszkodowawczej, która ma niemałe doświadczenie w tym temacie. Nie wiem czy słyszeliście już o https://wieksze-odszkodowanie.pl/ ? Na ich stronie internetowej znajdziecie namiar na tę kancelarię oraz wszystkie niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: pikipiki »

A moze warto byloby temat po prostu skonsultowac z dobrym adwokatem? Ja w Szczcecinie mam swojego adwokata Lukasza Weglowskiego z kancelarii https://www.adwokat-weglowski.pl/ - z niejednej ciezkiej sytuacji mnie juz wyciagal, bo czasy ciezkie
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: mik91 »

Zdecydowanie zadośćuczynienie za śmierć w wypadku może być trudnym do uzyskania działaniem. Warto więc szczególnie zwrócić uwagę na kwestie prawnicze. W tym obszarze dobrze jest postawić na https://kancelariaprobono.pl/odszkodowa ... w-wypadku/ czyli osoby które wiedzą jak działać i postępować, a przede wszystkim c zrobić aby uzyskać konkretne rozwiązania przy tak wymagających sprawach.
Awatar użytkownika
magra
Posty: 299
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:37

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: magra »

Na tej stronie https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... i-w-pracy/ można sobie poczytać na temat wypadków w pracy w Wielkiej Brytanii i oczywiście możliwości uzyskania odszkodowania po takim zdarzeniu. Warto wiedzieć w jakiej sytuacji i od kogo można uzyskać pieniądze oraz co zrobić, gdy ubezpieczyciel nie chce ich wypłacić.
mileś

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: mileś »

Jeśli chcecie się wiele dowiedzieć, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://lexsecure.pl/blog/ . Macie tam namiar na blog, gdzie jest sporo różnych artykułów dotyczących różnych dziedzin prawa. Można się tam niewątpliwe sporo nauczyć, a dzięki temu nie tylko rozwiać swoje wątpliwości, ale również rozwiązać wiele problemów.
sajkaś

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: sajkaś »

Nam trochę zeszło aż udało się znaleźć profesjonalną kancelarię od kredytów frankowych. Znudziło nam się płacić ciężkie pieniądze do banku i postanowiliśmy walczyć o swoje. Jeszcze to wymaga sporo czasu, ale myślę, że pozytywni się sprawa skończy. Tutaj https://lextio.pl macie na nich namiar. Po analizie umowy dowiecie się ile można zyskać.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Ciekawostki prawne?

Post autor: kasiakowa06 »

sajkaś pisze: ↑14 maja 2021, 23:32 Nam trochę zeszło aż udało się znaleźć profesjonalną kancelarię od kredytów frankowych. Znudziło nam się płacić ciężkie pieniądze do banku i postanowiliśmy walczyć o swoje. Jeszcze to wymaga sporo czasu, ale myślę, że pozytywni się sprawa skończy. Tutaj lextio.pl macie na nich namiar. Po analizie umowy dowiecie się ile można zyskać.
Niestety kredyty frankowe ciążą wielu rodzinom w Polsce. Jeśli ktoś ma odwagę powalczyć z tym układem :/ to polecam odezwać się do kancelarii https://odfrankuj.org/

Obrazek
ODPOWIEDZ