Biuro rachunkowe w Halinowie

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 20
Rejestracja: 04 sty 2019, 10:17

Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: Karolina »

Polecam biuro rachunkowe https://ksiegowa-halinow.pl/ . W swojej ofercie ma ono kompleksowe usługi księgowe i kadrowo – płacowe dla firm z Halinowa i okolic. To naprawdę solidna firma i warto skorzystać z jej usług.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: Grażka »

A skoro już o prowadzeniu księgowości mowa, to czy znacie jakieś sposoby na to, aby obniżyć związane z tym koszty? Czytałam ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/, że wdrażając w firmie elektroniczny obieg dokumentów można takie wydatki zmniejszyć nawet o 23%. Czy ktoś z Was może to potwierdzić?
Awatar użytkownika
quster
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:06

Re: Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: quster »

Prowadzenie księgowości zawsze taniej wyjdzie jeśli zleci się to zewnętrznej firmie. Zatrudnianie osoby na etat wiążę się ze zdecydowanie wyższymi opłatami. Więc jeśli interesuje cie obniżenie kosztów to sprawdź sobie biuro rachunkowe Otwock https://www.peter-green.com/
Awatar użytkownika
Danielka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:47

Re: Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: Danielka »

Bardzo duży popyt jest na takie coś. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym linkiem. Może nawet sam z tego kiedyś skorzystam.
Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.
Awatar użytkownika
misiek29
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2019, 16:50

Re: Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: misiek29 »

Najciekawsze biura rachunkowe to według mnie to co mają usługi online. Takie firmy korzystają np. z oprogramowania all in one https://mb24.pl . Ma ono wiele funkcji kadr i płac i księgowości, ale to co najciekawsze to to, że kontakt z klientem odbywa się przez porta. Dane trzymane są na dysku wirtualnym,a całośc jest do przetestowania za darmo.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: kasiakowa06 »

Karolina pisze: ↑08 lut 2019, 11:29 Polecam biuro rachunkowe ksiegowa-halinow.pl/ . W swojej ofercie ma ono kompleksowe usługi księgowe i kadrowo – płacowe dla firm z Halinowa i okolic. To naprawdę solidna firma i warto skorzystać z jej usług.
Zupełnie nie moje okolice :) U mnie cała księgowość jest w rękach biura Wiol https://www.wiol.com.pl/oferta.php

Obrazek
Bożena

Re: Biuro rachunkowe w Halinowie

Post autor: Bożena »

Jeśli poszukujecie osób zajmujących się kompleksową obsługą księgową dla firm to ja mogę wam szczerze polecić biuro rachunkowe https://goldenkite.pl to oni sa najlepsi i naprawdę warto z nimi współpracować. Mają doświadczenie wiedzę i są to rzetelni i dobrzy ludzie, którzy właściwie doradzą i pomogą w sprawach księgowych i kadrowych.
ODPOWIEDZ