Biuro rachunkowe

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Grażka
Posty: 576
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:29

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Grażka »

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe się zdecydujecie, na pewno zainteresuje Was informacja, co zrobić, aby zmniejszyć koszty w firmie związane z księgowością. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie poczytać sobie o elektronicznym obiegu dokumentów, który pozwoli Wam takie koszty zmniejszyć nawet o 23% ;)
tośka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: tośka »

Jeśli poszukujecie dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-katowice/ . Jest tam bowiem namiar na ciekawą ofertę i to nie tylko jeśli chodzi o usługi księgowe oraz oczywiście kadrowo płacowe. To profesjonaliści i właśnie dlatego warto podpisać z nimi umowę i powierzyć im swoje dokumenty.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Ogrodnik78 »

Prowadząc biuro rachunkowe, na pewno warto zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy, zabezpieczając się przed zaawansowanymi zagrożeniami. Świetnie w tym celu może sprawdzić się warstwa ochrony punktów końcowych z https://bitdefender.pl/gravityzone-ente ... endpoints/.
uliś

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: uliś »

Prawda jest taka, że obecnie na rynku jest naprawdę wiele różnych biur rachunkowych. Trzeba więc zawsze bardzo dokładnie przeglądać ofertę, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb i oczywiście możliwości finansowych. Poza tym warto wybierać biura, które mają kompleksowy zakres usług. Tutaj https://techtax.pl sobie zerknijcie. Myślę, że warto skorzystać z ich propozycji. Zajmują się praktycznie wszystkim.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 426
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Kamara »

Jeżeli chodzi o biura rachunkowe, to niewątpliwie mamy ich naprawdę duży wybór na rynku, trzeba więc poszukać.
Awatar użytkownika
mik91
Posty: 370
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:44

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: mik91 »

Organizacja pracy biurowej jest podstawą jeśli chodzi o działanie. Bardzo ważne jest w tym wypadku aby stawiać na pewne rzeczy, z których będziemy po prostu zadowoleni. Jeśli więc szukasz sprawdzonego miejsca gdzie znajdziesz artykuły biurowe takie jak zszywacze czy papier do drukarki, dobrze jest mieć pewność i jasność.
Maciej Zieliński

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Maciej Zieliński »

Bardzo dobrym birem rachunkowym z który współpracuje już od lat jest - https://moje-biuro.com/

Charakterystyką biura jest wysoki stopień dyspozycyjności w zakresie konsultacji, bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz profesjonalizm i cierpliwość w wyjaśnianiu procedur podatkowych. Rekomenduję MoJe Biuro Rachunkowe jako rzetelnego partnera.
Awatar użytkownika
jubiler
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:14

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: jubiler »

Faktycznie jeśli współpracujemy ze sprawdzonym biurem rachunkowym to ja muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno ważną sprawą jest również cokolwiek wiedzieć w tym zakresie. Ja również jakiś czas temu czytałem na stronie https://taxology.co/pl/jaki-vat-obowiazuje-w-austrii/ o tym jaki faktycznie jest podatek VAT w Austrii.
Violuśka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: Violuśka »

Większość dobrych biur rachunkowych w swojej ofercie realizuje nie tylko sprawy związane z księgowaniem ale także inne ,które są niezbędne do funkcjonowania naszych firm. Większość programów do obsługi księgowej jest sieciowa więc biuro może być z dowolnego miejsca w Polsce a komunikacja z biurem będzie przez internet. Biura oferują specjalny program do jpk vat - czyli program, dzięki któremu realizujemy swój obowiązek wysyłania do US jednolitych plików kontrolnych.
antośka

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: antośka »

Moim zdaniem warto postawić na program jakim jest https://www.oscbr.pl/ . Ułatwia on współpracę z klientami, a także jest bardzo dobrym zabezpieczeniem przed popełnianiem błędów. Dodatkowo jest prosty w obsłudze i przede wszystkim możemy dzięki niemu zaoszczędzić sporo czasu
CieślikF

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: CieślikF »

Dobre biuro rachunkowe to na prawdę bardzo duża pomoc w prowadzeniu firmy.Dobre biuro to nie tylko księgowanie ale i doradztwo w kwestiach podatkowych. Jeśli jednak nie stać was na początku prowadzenia firmy na to by zatrudnić biuro rachunkowe , zacznijcie sami prowadzić księgowość waszej firmy. Na początek proponuję wam program do fakturowania firmy - mega tech . W miarę rozwoju firmy możecie pomyśleć i zdecydować kiedy przejść do biura rachunkowego.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 392
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:20

Re: Biuro rachunkowe

Post autor: kasiakowa06 »

tośka pisze: ↑05 gru 2020, 13:25 Jeśli poszukujecie dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę businessmind.pl/biuro-rachunkowe-katowice/ . Jest tam bowiem namiar na ciekawą ofertę i to nie tylko jeśli chodzi o usługi księgowe oraz oczywiście kadrowo płacowe. To profesjonaliści i właśnie dlatego warto podpisać z nimi umowę i powierzyć im swoje dokumenty.
Ja mogę zdecydowanie polecić moje biuro rachunkowe https://rachunkowebiuro.szczecin.pl/ - jest w Szczecinie, ale to nie problem :D

Obrazek
ODPOWIEDZ