Antywirus na tablet

Wszystko o biznesie, prawach rynku, charakterystykach branży, personach, marketingu, zbieramy pomysły i inspiracje, dzielimy się doświadczeniami oraz opiniami firmach, z którymi warto lub wręcz przeciwnie podejmować współpracę.
Awatar użytkownika
Atena
Posty: 59
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:44

Antywirus na tablet

Post autor: Atena »

Witajcie. Korzystacie z antywirusa typowo pod androida? Znalazłam ciekawą ofertę od Kaspersky'ego https://www.kaspersky.pl/android-security i się zastanawiam. Teraz praktycznie większość rzeczy robię na tablecie. W tym projekty biżuterii. Wygodnie się operuje rysikiem. Wysyłam, kupuję i płacę. Więc pomyślałam, że warto byłoby mieć jakąś porządną ochronę.
Awatar użytkownika
Matka Gąska
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:26

Re: Antywirus na tablet

Post autor: Matka Gąska »

Ja mam Eseta, polecam cieplutko :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
akwamaryna12
Posty: 121
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:12

Re: Antywirus na tablet

Post autor: akwamaryna12 »

Moim zdaniem antywirus potrzebny jest każdemu. Ochrona w sieci jest naprawdę bardzo ważna, chociaż może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Prześledziłam kilka stron o tej tematyce zanim się na coś zdecydowałam. Mój wybór padł na https://gdata.pl/ , byli oni wielokrotnie nagradzani, więc z pewnością są skuteczni a na tym mi zależy.
Awatar użytkownika
Ogrodnik78
Posty: 428
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:11

Re: Antywirus na tablet

Post autor: Ogrodnik78 »

Wybierając antywirus na tablet, na pewno warto sprawdzić, czy zapewni też ochronę poczty elektronicznej, bo w końcu na tablecie często korzysta się z maila. Jeśli nie wiecie dlaczego warto, to polecam zajrzeć na https://bitdefender.pl/ochrona-poczty-e ... lacznikow/, gdzie dowiecie się dlaczego warto zabezpieczyć swoją pocztę elektroniczną i załączniki, które przesyłacie.
soą

Re: Antywirus na tablet

Post autor: soą »

akwamaryna12 pisze: ↑19 cze 2020, 12:24 Moim zdaniem antywirus potrzebny jest każdemu. Ochrona w sieci jest naprawdę bardzo ważna, chociaż może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Prześledziłam kilka stron o tej tematyce zanim się na coś zdecydowałam. Mój wybór padł na https://gdata.pl/ , byli oni wielokrotnie nagradzani, więc z pewnością są skuteczni a na tym mi zależy.
zgadzam się
Awatar użytkownika
stella
Posty: 58
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:37

Re: Antywirus na tablet

Post autor: stella »

Antywirusa mam całkiem dobrego, a teraz zainstalowałam też taki komunikator https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-m ... 455846529a dzięki któremu mogę być pewna że nikt nie skopiuje moich wiadomości i rozmów
ODPOWIEDZ