Spódnice maxi

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Awatar użytkownika
Diana98

Spódnice maxi

Post autor: Diana98 »

Dziewczyny, lubicie spódnice maxi? Ja przekonałam się do nich w tym sezonie i żałuję, że dopiero teraz. Są niesamowicie lekkie i przewiewne, więc w takiej spódnicy wysoka temperatura mi niestraszna. Pasują też do wielu stylizacji. Wy również wybieracie takie długie spódniczki czy jednak wygodniej wam w krótszych?
Grażka

Re: Spódnice maxi

Post autor: Grażka »

A czy kojarzycie może taki sklep internetowy jak Bianca Loren Boutique? Ja ostatnio trafiłam na jego ofertę i udało mi się tam znaleźć naprawdę świetne i oryginalne spódnice z szyfonu. Tak więc jeśli szukacie takich ciuchów na lato, to polecam i Wam się tam rozejrzeć, może i Wam coś przypadnie do gustu :)
Celigró45

Re: Spódnice maxi

Post autor: Celigró45 »

Latem bardzo lubię chodzić w spódnicy lub przewiewnym kombinezonie. Letni kombinezon znalazłam w karko tutaj https://www.karko.pl/pl/c/Kombinezony-letnie/185. Robią dobre wykroje dla kobiet plus size. Dzięki dostępnych moich rozmiarówkach mogę ubrać się wygodnie i czuć się wyjątkowa.
ODPOWIEDZ