Prowadzenie sklepu odzieżowego

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Aliden

Prowadzenie sklepu odzieżowego

Post autor: Aliden »

Słuchajcie, chciałabym otworzyć sklep odzieżowy, niewielki butik w mojej miejscowości + do tego sklep internetowy. Jakiś czas temu robiłam rekonesans w internecie i już wiem, która hurtownia odzieży damskiej jest godna uwagi, właśnie od nich zamierzam zamawiać odzież do mojego sklepu.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 307
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:14

Re: Prowadzenie sklepu odzieżowego

Post autor: mczay »

Jak prowadzisz internetowy sklep odzieżowy to ja ci polecam tutaj https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... teczne-cta poczytać o tym jak możesz zwiększyć w nim sprzedaż. Są takie działania które mogą to poprawić, klienci zostawią więcej pieniędzy w twoim sklepie.
David

Re: Prowadzenie sklepu odzieżowego

Post autor: David »

Zapewnienie klientom możliwości wyboru preferowanej daty i godziny dostawy to kolejny sposób na podniesienie jakości obsługi w e-commerce. Daje to klientom większą kontrolę nad procesem dostawy i zwiększa ich zadowolenie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule dostępnym pod tym linkiem https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=56676 i elastyczność w dostawach to ważny element zwiększania satysfakcji klientów.
Awatar użytkownika
Kamara
Posty: 429
Rejestracja: 22 paź 2019, 5:53

Re: Prowadzenie sklepu odzieżowego

Post autor: Kamara »

Otwierasz swój butik z damską odzieżą? Pamiętaj, że dobór asortymentu jest bardzo ważny. Kwestie związane z nawiązaniem współpracy z hurtownią odzieży damskiej zostały szczegółowo opisane w artykule https://biznews.com.pl/zakupy-i-sklepy/ ... ia-odziezy, dlatego zachęcam do zapoznania się z tekstem.
ODPOWIEDZ