Odchudzanie z SARM jest trendy?

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Awatar użytkownika
malutka
Posty: 54
Rejestracja: 05 lut 2019, 10:11

Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: malutka »

Od pewnego czasu w mojej firmie krąży trend na odchudzanie, ale nie takie proste, że u dietetyka plus ruch, ale z suplementami odchudzającymi typu SARM. Nie bardzo orientuję się w temacie, a zapytać koleżanek nie wypada, żeby nie wyjść na wiecie, niezorientowaną. Dlatego też proszę Was tutaj o informacje o tego typu środkach, ale też o wskazanie miejsc, w których mogę to nabyć, bez podejrzeń. Bo to chyba nielegalne?
Awatar użytkownika
loveme
Posty: 72
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:00

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: loveme »

Czy takie trendy to ja znowu nie wiem, ale na pewno jest bezpieczne. Wokół tych środków krąży mnóstwo mitów, a numerem 1 jest to, że nazywa się je sterydami. One nie są nimi. Nie zawierają najbardziej szkodliwej grupy metylowej. Nie wpływają również na obniżenie nastroju czy zaburzenia głosu u kobiet. Możesz śmiało stosować te środki, tylko pamiętaj, żeby się nie oszczędzać. Wtedy najlepiej będą działać.
Awatar użytkownika
Welinka
Posty: 301
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:06

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: Welinka »

Powinnismy zrzucac kilogramy ale rozwaznie - nietrudno sobie zaszkodzic. Ja długo szukałam rozwiązania jak zrzucic zbedne kilogramy po ciazy . Moim ostatnim nabytkiem z internetu jest pas poporodowy. Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam go tutaj http://orirose.pl/ . Zależy mi na powrocie do mojej sylwetki sprzed ciąży i czuję ,że idę w dobrym kierunku. Pas jest miękki w dotyku nie uciska a faktycznie działa :)
Awatar użytkownika
sankesowa
Posty: 67
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:50

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: sankesowa »

Mody są różne, ale na pewno moda na dobre odżywianie, racjonalne i niepozbawione sensu na pewno też nadal trwa. O tym się u Was w firmie nie mówi? Dziwi mnie trochę, że akurat mówicie dużo o spalaczach tłuszczu i to jak mniemam kobiety. Na ogół to mężczyźni wybierają takie suplementy dla sportowców, a kobiety wolą zielone sałatki. Tak, czy inaczej, nie jest to szkodliwe. Ty też chcesz tak schudnąć?
Awatar użytkownika
fajna
Posty: 73
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:52

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: fajna »

Ja właśnie chciałam sobie kupić takie suplementy, bo na wielu forach pisze się o nich, że są bezpieczne i można je śmiało stosować, a też jak spojrzałam tutaj https://wxnlabs.com/ , nie są wcale takie drogie. Nie wiem tylko, co i jak się wybiera, na początek. Wiem jedynie, że dużo białka będę potrzebowała, bo mam deficyt mięśni. To jak, doradzicie mi i w tym względzie?
Awatar użytkownika
meryntrant
Posty: 478
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:30

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: meryntrant »

A słyszałyście o tym, że jeżyna ma właściwości odchudzające? Ja też nie wiedziałam dopóki nie przeczytałam tego artykułu : https://osmelhores-suplementos.com.br/a ... es-unicas/ Na stronie znajdziecie wiele ciekawych wskazówek dotyczących odchudzania. Myślę, że mogą się wam przydać.
Awatar użytkownika
pikipiki
Posty: 163
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:27

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: pikipiki »

Na pewno takie zabiegi również pomagają. Ale jak ktoś potrzebuje poprawić sylwetkę na już - ekspresowo to lepiej sobie kupić taką bieliznę wyszczuplająco https://valetta.pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca Naprawdę świetnie ukrywa nadprogramowe kilogramy
Seśka

Re: Odchudzanie z SARM jest trendy?

Post autor: Seśka »

Zdecydowanie w naszym odchudzaniu pomoże dobry Catering Dietetyczny. Od siebie polecam spojrzeć na ofertę przygotowaną przez Mój Catering i do tego udało nam się odpowiednio dopasować najlepszą opcję kaloryczną. Posiadają różne wersje kaloryczne. Posiłki są róznorodne i dostosowane do potrzeb klienta . Dzieki takiej diecie będziemy pełni energii przez cały dzień i co również ważne naprawdę zachowując przy tym różnorodność na cały tydzień!
ODPOWIEDZ