Najlepsze ubrania damskie

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Awatar użytkownika
adela1982

Najlepsze ubrania damskie

Post autor: adela1982 »

Hejka! Macie swoje ulubione ubrania damskie? Chodzi mi na przykład o to, czy lubicie sukienki, czy wolicie spodnie i tak dalej. Ja na przykład nie wyobrażam sobie nie mieć w szafie sukienki, bo to właśnie w nich chodzę najczęściej. Wiem, że są też kobiety, którym daleko do takich stylizacji. Jak to wygląda u was?
Grażka

Re: Najlepsze ubrania damskie

Post autor: Grażka »

Ja zazwyczaj w ubrania zaopatruję się przez internet :) Zazwyczaj sklepy internetowe mają dużo szerszy asortyment, atrakcyjniejsze ceny i większą dostępność różnych rozmiarów. Ostatnio trafiłam na przykład na naprawdę bardzo fajny butik odzieżowy online Bianca Loren, w którym znalazłam dla siebie kilka fajnych rzeczy ;) Polecam i Wam się tam rozejrzeć, jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu ;)
eśka

Post autor: eśka »

zdecydowanie sa to spodnie. wlasnia sprawilam sobie nowa pare: Obrazek . za swoje zkaupy zaplacilam 20% taniej, bo sie okazalo, ze w sklepie www.luxusowi.pl z kodem WIOSNA21 place 20% mniej. jak widze takie promocje, to nie trzeba mnie dodatkowo namawiac.
zostań

Post autor: zostań »

Wow, wyglądają super! Sama też sobie niedawno kupiłam spodnie, wybrałam letnie spodnie ze sklepu internetowego Mamma Mia: https://mammamiasklep.pl/pl/c/SPODNIELEGGINSY/66 Ich oferta jest szeroka, ceny mają korzystne, a ubrania od nich są niesamowicie wygodne. Naprawdę warto się w nie zaopatrzyć, ceny mają atrakcyjne, ubrania mają super składy, dobrze się prezentują na ciele, no i nie dzieje się z nimi nic złego podczas prania, polecam.
ODPOWIEDZ