Kupujecie czasem odzież używaną?

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Awatar użytkownika
PannaMigotka

Kupujecie czasem odzież używaną?

Post autor: PannaMigotka »

Jestem ciekawa czy kupujecie taką czasami, czy nie za bardzo.
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/uzywana/home/ widziałam, że dostawcy odzieży używanej częściej zwracają teraz uwagę na to, żeby ona była naprawdę dobrej jakości.
Jak wy to widzicie?
Jest to faktycznie coś, czym warto się zainteresować nie tylko dla oszczędności, ale też dla ekologii chociażby?
Awatar użytkownika
Kati38

Re: Kupujecie czasem odzież używaną?

Post autor: Kati38 »

Czasami zdarza mi się kupować odzież używaną, ale raczej rzadko. Głównie dlatego, że mało co mi się podoba :D Ale za to regularnie korzystam z zakupów w sklepach online z odzieżą, jak np. butiki internetowe - https://provocativ.pl/. Tam zawsze można znaleźć modne i ciekawe ubrania, które pasują i na co dzień i do pracy. Do tego mam pewność, co do wysokiej jakości tkanin wykorzystanych do ich produkcji oraz, że w razie czego nie będzie problemu ze zwrotem ciuchów.
Awatar użytkownika
Ladygaga

Post autor: Ladygaga »

Zdarza mi się nie powiem, jednak ciężko mi coś czasem do siebie dopasować. Dużo bardziej wolę kupować normalnie ubrania. W sklepie merg.pl upatrzyłam sobie taką bluzkę. Do pracy biała będzie jak znalazł :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mik91

Post autor: mik91 »

W przypadku niektórych rzeczy, np. bluzek czy spodni może się to sprawdzić, ale niestety, nie wszystko da się. Moim zdaniem zakup garnituru w ciucholandzie to trudna rzecz. Dlatego też postaw na garnitury Ciechanów które znajdziesz w sieci, od ręki, jakie tylko sobie wymarzysz. :)
ODPOWIEDZ