klej do butów

Opowiadamy o modzie i stylizacjach na nowe sezony. Opowiadamy o markach, sklepach i ulubionych ciuchach. Dzielimy się opiniami i przestrzegamy przed marną jakością!
Awatar użytkownika
oetadam

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Britigitte, klej TADAM® będzie odpowiedni do klejenia butów w warunkach domowych. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Jest idealny do naprawy butów sportowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
Flanela

Post autor: Flanela »

Miałam kiedyś ten TADAM i kleiłam nim buty sportowe. Całkiem nieźle się sprawdził.
Awatar użytkownika
gabi22

Post autor: gabi22 »

A sprawdzaliście ofert również sklepu Ataszek https://ataszek.pl/105-kleje-do-drewna? Bo z tego co się orientuje, to tam można znaleźć kleje do łączenia najróżniejszych materiałów. Także może tam znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Warto sprawdzić...
Awatar użytkownika
jubiler

Post autor: jubiler »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o taki klej to bardzo dobrym wyborem będzie klej do gumy https://powerrubber.com/kat/kleje/kleje-do-gumy/ i to właśnie jego ja najczęściej używam. Dla mnie przede wszystkim liczy się skuteczność oraz trwałość połączenia i działania takiego kleju.
graśko

Post autor: graśko »

Czy ten klej tadam nadaje się do każdych butów? Muszę skleić adidasy przy noskach, a teraz znaleźć szewca to nie jest łatwo
Awatar użytkownika
oetadam

graśko pisze: ↑22 lis 2020, 16:00 Czy ten klej tadam nadaje się do każdych butów? Muszę skleić adidasy przy noskach, a teraz znaleźć szewca to nie jest łatwo
Witam! Graśko, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do naprawy butów sportowych, a więc adidasy sklei z łatwością. Możesz go także użyć do naprawy butów z innych materiałów.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
ZIBIŻ

Post autor: ZIBIŻ »

Ja od 20 ponad lat prowadzę małą rzemieślniczą produkcję butów pod Rzeszowem. Zawsze akcesoria gumowe biorę od firmy KWARCIAK https://www.kwarciak.com.pl/oferta/artykuly-szewskie Spody do butów czy fleki do nich są nie do zdarcia. Po prostu czuć wysoką jakość nawet w rękach bez chodzenia. Zresztą ta firma prowadzi produkcje wyrobów gumowych do innych branż. Śmiało odwiedźcie ich stronę.
fiłka

Post autor: fiłka »

oetadam pisze: ↑02 gru 2020, 6:59
graśko pisze: ↑22 lis 2020, 16:00 Czy ten klej tadam nadaje się do każdych butów? Muszę skleić adidasy przy noskach, a teraz znaleźć szewca to nie jest łatwo
Witam! Graśko, klej TADAM® jest przeznaczony głównie do naprawy butów sportowych, a więc adidasy sklei z łatwością. Możesz go także użyć do naprawy butów z innych materiałów.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jak ten klej przechowywać po uzyciu żeby można było ponownie uzyć?
Awatar użytkownika
oetadam

Witam! Fika, klej TADAM® możesz zabezpieczyć używając do tego ściereczki lub suchego, chłonnego papieru (przecierasz dozownik i zakręcasz klej). Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
miśka

Post autor: miśka »

oetadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:37 Witam! Fika, klej TADAM® możesz zabezpieczyć używając do tego ściereczki lub suchego, chłonnego papieru (przecierasz dozownik i zakręcasz klej). Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Gdzie mogę kupic ten klej? i ile kosztuje?
anieliś

Post autor: anieliś »

miśka pisze: ↑27 wrz 2021, 15:00
oetadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:37 Witam! Fika, klej TADAM® możesz zabezpieczyć używając do tego ściereczki lub suchego, chłonnego papieru (przecierasz dozownik i zakręcasz klej). Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Gdzie mogę kupic ten klej? i ile kosztuje?
W kiosku, papierniczym, sklepie budowlanych, albo takim z farbami, lakierami, klejami. Raczej nie ma problemu z dostępnością
Awatar użytkownika
oetadam

Witam! Miśka, klej TADAM® kupisz w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jedno opakowanie kosztuje ok. 9-10 zł.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
czesiaa

Post autor: czesiaa »

To ja na waszym miejscu sprawdziłabym oferty https://ataszek.pl/89-kleje-epoksydowe - ponieważ z tego co mi właśnie wiadomo, to oferują oni najróżniejszego rodzaju kleje i to do wszelkich powierzchni. Także według mnie warto zapoznać się z ich ofertą, bo jestem przekonana, że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie.
ODPOWIEDZ